כללי,  תיירות ונופש

מיי טריפ – הדרך המושלמת לגלות את העולם

מאז שהעולם הפך לכפר גלובלי, התרחבה מאוד מפת מוקדי העניין של התיירים הישראלים. אם בעבר היא כללה בעיקר את אירופה הקלאסית, ארה"ב מחוף לחוף ועיירות נופש בטן-גב סביב הים השחור ולחופי הים התיכון, כיום תמצאו גם מדינות מרתקות כמו וייטנאם, קמבודיה, טנזניה, קניה, מדגסקר, פרו ועוד. גם צניחת מחירי הטיסות תרמה לפופולריות של הטיולים במקומות רחוקים יחסית מהארץ – וכשיוצאים לחוויה כזו כדאי לעבור אותה עם מומחים אמיתיים דוגמת חברת מיי טריפ (My Trip).

מדריכים מובחרים שבשבילם יעד הטיול הוא בית שני

הבסיס להצלחת טיול במדינות בדרום מזרח אסיה, מרכז אמריקה ואפריקה הוא להגיע אליהן עם מישהו שמכיר אותן היטב. עבור המדריכים של מיי טריפ כל אותם יעדים שהוזכרו בפסקה הקודמת מהווים בית שני, ואהוב במיוחד.

ההיכרות המעמיקה, ממקור ראשון ועל בסיס זמני שהות ממושכים במקומות הנ"ל, מבטיחה תכנון מושלם של כל טיול בהתאם לאורכו, לעונת השנה, לאופי הטיול ולפרמטרים נוספים. כדאי לזכור שבדרך כלל מגיעים למדינות כמו קמבודיה, קוסטה ריקה או קניה פעם אחת בחיים, ולכל היותר פעמיים, ולכן כדאי לנצל את הטיול באופן הממצה ביותר.

טיולים פרטיים ומאורגנים

על-מנת שכל אחד וכל אחת יזכו לחוויה המלהיבה ביותר האפשרית בכל נקודה על פני כדור הארץ, מציעה My Trip סוגים שונים של טיולים מאורגנים עם מגוון רחב של מסלולים. בנוסף ישנה האופציה לטיול פרטי – טיול שמתוכנן בדיוק עבורכם, על סמך ההעדפות האישיות שלכם והרצונות שתביעו באוזני הצוות המנוסה של החברה. התוצאה: חוויה חד-פעמית ומרתקת במיוחד.

הנופים הכי יפים, התרבויות המרתקות ביותר – רק עם מיי טריפ

הטיולים שמציעה מיי טריפ ברחבי אפריקה, אסיה, מרכז ודרום אמריקה בנויים כך שתוכלו לראות גם את הטבע במלוא הדרו, גם לפגוש בעלי חיים בסביבתם הטבעית (חוויה מרגשת במיוחד, כשבין השאר מדובר על צבי הענק באיי גלפגוס, אינספור בעלי חיים בסוואנות של טנזניה, קופי הלמור של מדגסקר ועוד) וגם להיות עדים לתרבויות שונות מאוד מזו המוכרת לנו – באמצעות ביקור בשבטים שמשמרים מסורות עתיקות יומין. בקיצור – כל מה שצריך כדי לגלות את העולם ואת היופי הרב שטמון בו!