הכל למשרד,  כללי,  שירותים מקצועיים

הכול על שלטי בטיחות לעסק

ככל שעסק גדול יותר ועוברים בו בכל יום יותר אנשים, כך יש צורך, גם מבחינת החוק, להתקין יותר שלטים שונים של בטיחות. שלטי בטיחות יכולים לכלול אינספור אפשרויות וכיתוב מגוון, שכן הם יכולים להתייחס לחשמל, למים, לשילוט שמיועד להתנהלות בזמן שריפה ועוד. לכן, אם גם במקרה שלכם עליכם להתקין שלטים מהסוג הזה, חשוב מאוד לעשות זאת כמה שיותר מהר. ראשית, יש נהלים מאוד ברורים מבחינת הגודל והצורה של השלטים השונים בנושא הבטיחות. שנית, כמובן שכאשר מדברים על שלטי בטיחות מדברים על שלטים שהעמידות שלהם חשובה. אתם לא רוצים לגלות שדווקא ברגע האמת, כאשר צריך לנהוג בהתאם להוראות הכתובות על השלטים, העובדים שלכם לא ידעו מה לעשות כי למעשה הכיתוב ייהרס עם השנים. 

אל מי פונים לצורך הזמנת שלטי בטיחות? 

מחפשים חברה מובילה לשלטים שונים של בטיחות? יש לכם כבר רשימה ברורה של כל השלטים שתרצו להתקין במשרדי העסק שלכם? אם כך, ברור מדוע עכשיו אתם מתלבטים מאיזו חברה תרצו להזמין את השירות הזה. למעשה, בתחום כמו שלטי בטיחות אנחנו רואים שיש היום מגוון רחב של חברות שיכולות לתת לכם שירות וחלקן גם עושות זאת בצורה טובה ומקצועית. לכן עולה השאלה: אל מי פונים ומי יוכל לעשות עבודה מספיק טובה? חשוב לברר מה הוותק של החברה, האם היא מוכרת והאם כל השלטים שהיא יכולה לייצר עבורכם יהיו מוכנים כמה שיותר מהר. 

כמה עולים שלטים כאלה? 

לבסוף, אם אתם רוצים להזמין שלטים ולתלות אותם ברחבי המשרד במטרה להגביר את הבטיחות במקום, ברור שגם תרצו לדעת כמה זה עולה. האם באמת חובה לבחור את החברה שגובה את המחירים הכי גבוהים שיש עבור השלטים השונים? והאם, במידה ובאמת תשלמו יותר, זה אומר שהתוצאה הסופית תהיה יותר איכותית או שהשלטים החדשים יחזיקו מעמד ליותר זמן? זה לא בדיוק כך. לכן יש מקום לבדוק את המחירים ולברר, בין היתר, האם המחיר שגובים מכם עבור השלטים הדרושים לכם כולל גם את המשלוח או לא. 

דילוג לתוכן