כללי,  שירותים מקצועיים

בחירת משרד אדריכלים – שווה את ההצלחה של הפרויקט כולו

בתור יזמים של פרויקטים בתחום הנדלן גם אם אתם יזמים פרטיים שרק רוצים להקים את בית המגורים שלכם, אין לכם את כל הידע הדרוש כדי להשלים פרויקטים. ברור לכם שלאורך תהליך העבודה המשותף אתם תידרשו להשקיע זמן ומחשבה בתכנון הפרוייקט עם אנשי מקצוע רבים. אבל בראש ובראשונה אתם תרצו למצוא משרד אדריכלים שיעזור לכם להביא את כל החלומות שלכם לידי הגשמה בצורה הנדסית ואדריכלית הגיונית. ולכן, אחת מהמשימות המרכזיות הראשוניות לאורך הפרויקט היא הבחירה של משרד אדריכלים שאיתו אתם תרצו לעבוד. אבל למה אתם רוצים לבחור משרד אדריכלים לפני כל נותן שירותים אחר? במאמר הקרוב אספנו לכם את שלושת הסיבות המרכזיות.

למה כל כך חשוב לבחור משרד אדריכלים באחריות?

  1. כי משרד אדריכלים הוא הגוף אשר אחראי על תכנון בסרטוט של תוכניות העבודה הראשוניות של הבית. מה שאומר שאתם לא יכולים להגיש בקשה לאישור בנייה בלי שיש לכם משרד אדריכלים שחותם על האישור. 
  2. כי משרד אדריכלים ממפה את הקרקע ואת התשתיות התת-קרקעיות באזור, ומאפשר לכם להבין אילו פעולות קדם בנייה צריכות להתבצע בשביל תוכניות העבודה יצאו לפועל. 
  3. כי המשרד עוקב אחרי קצב העבודות של אנשי המקצוע לאורך הדרך, ואחרי השלמת עם של כל שלבי הבנייה על פי תוכנית הבנייה. כך שאתם תוכלו לקבל דיווח מפורט ולבצע תיקונים במידת הצורך ביחד עם אנשי המקצוע.

הקשר האישי והחוויה המקצועית – בונים לכם נכס מושלם

התכנון של בית מגורים או מבנה חדש הוא תהליך כל כך אישי אבל גם כל כך מקצועי, המטרה שלכם היא למצוא את האיזון שבין האינטרסים והצרכים שלכם הידע והניסיון של אנשי המקצוע שאיתם אתם רוצים לעבוד. זו היא לא משימה פשוטה, אבל אם אתם יוצרים קשר עם משרד אדריכלים שהצליח לעמוד בציפיות הללו בפרויקטים אחרים, זה שעובד על בסיס שיטות וטכניקות שמתאימות לטעם האישי שלכם, סביר להניח שיהיה לכם קל יותר למצוא את הפתרונות הרלוונטיים לצרכים שלכם.

דילוג לתוכן