כללי,  שירותים מקצועיים

מערכת סליקה – גם לעסקים קטנים

העולם משתנה בקצב מהיר. זו עובדה, ועסקים קטנים שלא יתאימו את עצמם למציאות החדשה ימצאו את עצמם מפסידים למתחרים הגדולים יותר – וגם לאלה הקטנים שכן מקפידים להסתגל לעידן החדש. לא בכדי הכלל האבולוציוני החשוב ביותר הוא שמי ששורד ומשגשג הוא לאו דווקא החזק ביותר או המהיר ביותר, אלא זה שמתאפיין בגמישות הרבה ביותר. כדאי לזכור זאת כשבוחנים את האופציה של מערכת סליקה, ולמעשה מומלץ בחום לממש את האופציה הזו ובהקדם.

למה עסקים קטנים נרתעים מהתקנת מערכת סליקה?

בעלי עסקים קטנים חוששים מפני הוצאות גדולות. זהו חשש מובן, ומן הסתם מערכת סליקה איכותית היא מוצר שיש לו עלות כספית, כולל אחוז מסוים מכל עסקה. מצד שני למערכות הסליקה המתקדמות יש גם תועלת עצומה, וכשמחשבים את יחס העלות-תועלת, המסקנה המתבקשת היא שמדובר במערכת חובה.

מכשול נוסף הוא החשש מפני מערכת מסובכת לתפעול בהיבט הטכני. בהקשר זה כדאי לדעת שהמערכות הקיימות כיום ידידותיות מאוד למשתמש, כך שקל להפיק מהן מקסימום תועלת.

היתרונות המשמעותיים של סליקה לעסקים קטנים

אנחנו חיים בעידן שבו עסקאות רבות מאוד, בכל תחום כמעט, מתבצעות דרך האינטרנט. עסק שאין לו מערכת סליקה טובה עלול לפספס לא מעט לקוחות שכבר רוצים לשלם עבור המוצרים והשירותים שהוא מספק – ואין להם דרך נוחה לעשות זאת.

בנוסף זוהי מערכת שחוסכת זמן יקר לבעל העסק. מאחר שבעסקים קטנים הבעלים נדרש לבצע פעולות רבות מאוד, זמן הופך למשאב יקר ערך במיוחד – כך שזהו יתרון משמעותי. מערכת הסליקה גם ממתגת את העסק כמתקדם יותר בעיני הלקוחות, כמו גם משגרת אליהם חשבוניות באופן מידי.

על מה חשוב להקפיד כשבוחרים את מערכת הסליקה?

בחירת מערכת סליקת כרטיס אשראי לעסקים קטנים מתבססת על מספר שיקולים. ראשית, חשוב מאוד לוודא שניתן להשתמש בה גם דרך הסמארטפונים, שכן חלק גדול מהעסקאות המקוונות מתבצעות כיום במובייל. שנית, מומלץ לבדוק את ממשק המשתמש. פרמטר קריטי אחר הוא פרוטוקול האבטחה, שחייב להיות המתקדם ביותר שיש – כדי להימנע ממצבים לא נעימים מול לקוחות.

למידע נוסף לחצו על – פתרונות סליקה

דילוג לתוכן