הכל לבית,  כללי,  שירותים מקצועיים

מהיום אתם המעצבים: מדבקה בעיצוב אישי

מדבקות זה לא מה שחשבתם, ולא מה שהיה פעם. מדבקה בעיצוב אישי היא לא סתם חתיכת נייר עם דבק ומשהו מודפס, כיום טכנולוגיית הדפוס מאפשרת לכם לעצב ולהפיק מדבקות ברמה עולמית, מדבקות אישיות ומעוצבות לפי הטעם שלכם, להעביר את המסר שלכם, ולייצר את האווירה שאתם מחפשים.

לא מדובר במדבקות למחברת או מדבקות ילדים לאוסף. אנחנו מדברים על "מדבקות לגדולים", מדבקות שנועדו לייצר אווירה ולהוסיף משמעות למרחב האישי והפרטי, כמו גם למשרד או לבית העסק שלכם. יש אינספור רעיונות והשראה לתת ולקבל בעזרת עיצוב נכון של המרחב, ומדבקות היא דרך משגעת לבטא את המסרים שלכם ולייצר את האווירה המועדפת עליכם, בכל מרחב שהוא.

רעיונות להזמנת מדבקה בעיצוב אישי:

  1. חדר הילדים – יש לכם ילדים? אז בטוח שיש להם חדר, או שיהיה להם בשלב זה או אחר חדר משלהם, והחדר הזה צריך לתת להם את ההרגשה הכי טובה בעולם. תוכל לעצב מדבקות לטעם האישי של כל ילד וליד, להדביק, למשל מעל למיטה, או מעל שולחן הלימודים של הילד, לשמח אותו עוד יותר.
  2. עיצוב המשרד – מדבקות בעיצוב אישי מתאימות כמובן גם לחללי עבודה, ומעבר לעיצוב וויזואלי, צבע וצורה, אפשר ואפילו כדאי לשלב מסרים במדבקות המעוצבות שלכם. משפטי השראה יכולים לתת אנרגיה חיונית לעובדים, ולעודד אותם, ואתכם, במרחבים המשותפים והפרטיים.

הפתעה: מדבקות לוח וגיר מחיק

קראתם נכון, כיום ישנה טכנולוגית דפוס שמאפשרת לכם להדפיס לוחות לציור "על הקיר", כלומר הדבקה של טפט, שהוא בעצם מדבקת קיר (או לרהיטים), עם חומר ייחודי שמדמה לוח מחיק. לא רק שתוכלו לכתוב מה שתרצו, לצייר, לקשקש, כל יום משהו אחר, אלא שאינכם מוגבלים למלבן הסטנדרטי והמשעמם של לוחות מחיקים.

עם מדבקה בעיצוב אישי של לוח מחיק תוכלו בעצם לעצב כל צורה וכל צבע, ובעצם כל קונספט שתרצו כדי לייצר אווירה ולתת השראה, לעובדים, לילדים, ללקוחות, ולכל אדם בהתאם למרחב בו בחרתם להדביק את מדבקת הלוח המחיק. אם באמת תחשבו על זה, אתם מייצרים מרחב אינטראקטיבי פשוט וקל לעיצוב, שהופך את המקום – בית, משרד וכיו"ב, לייחודי בין רגע.

דילוג לתוכן