הכל לבית,  כללי,  שירותים מקצועיים

מבריק – ניקוי ספות ושטיחים בשיטות מתקדמות

ספות וגם שטיחים הם מרכיב משמעותי באסתטיות של כל חלל שהם נמצאים בו – גם כשמדובר על דירת מגורים, גם כשזהו עסק וגם במוסד ציבורי כזה או אחר. מאחר שהספות והשטיחים צוברים עם הזמן לכלוכים שונים, כולל במקומות שבהם מקפידים מאוד על התנהלות זהירה, נדרש פתרון ורצוי מקצועי. חברת מבריק מספקת שירותי ניקוי ספות ושטיחים עם ציוד משוכלל, חומרי ניקוי מתקדמים ושיטות עבודה יעילות ובטוחות.

ציוד מקצועי שעושה את ההבדל

כשהספות והשטיחים נקיים באמת, האווירה משתפרת במידה ניכרת. ניקיון עם אמצעים ביתיים, מושקע ככל שיהיה, לא יכול להגיע לתוצאות שאליהן ניתן להגיע עם ציוד מקצועי – למשל מכונת הזרקה ויניקה משוכללת שמחדירה אל הריפוד חומרי ניקוי ביחד עם מים, ומיד לאחר מכן יונקת אותם ביחד עם כל הלכלוכים שספחו אליהם חומרי הניקוי.

עוד כדאי לדעת שעם מבריק ניקוי ספות ושטיחים מתבצע בזמן קצר במיוחד, בזכות האפקטיביות הרבה של הציוד המתקדם.

התאמה מלאה לסוג השטיח או הספה

דגש חשוב נוסף של ניקוי ספה או ניקוי שטיח הוא התאמה מלאה של דרך העבודה לסוג הספציפי של הפריט. כידוע ישנם שטיחים רגישים מאוד, ובפרט אלה המיוצרים בעבודת יד. באופן דומה ייתכנו הבדלים בלתי מבוטלים בין ספות מבד לבין ספות מעור, ובפרט כשמדובר על עור של בעל חיים – חומר חי ונושם. עם מבריק ניקוי ספות ושטיחים מתבצע תמיד לאחר אבחון יסודי, כך שלא ייגרם נזק לפריט, רגיש ככל שיהיה.

ההתאמה המלאה היא גם למצב של הספה או השטיח. בדרך זו מובטח סילוק מלא של כל כתם, לרבות עובש שמהווה מפגע תברואתי חמור. 

מבריק – ניקוי ספות ושטיחים בלי להזיק לסביבה (וגם לא לבני אדם!)

יתרון נוסף הוא שעם חברת מבריק – ניקוי ספות ושטיחים מתבצע אך ורק בעזרת חומרי ניקוי שקיבלו את כל האישורים הנדרשים. למעשה, מדובר בחומרים מתקדמים, כאלה שמתאפיינים גם בידידותיות לסביבה וגם באפקטיביות רבה. בהתאם התוצאה היא גם פריטים שנראים כמו חדשים וגם שקט נפשי – בזכות הידיעה שאתם לא חשופים לכימיקלים שעלולים להיות מזיקים, ובזכות העובדה שלא גרמתם נזק לסביבה.

דילוג לתוכן