כללי,  שירותים מקצועיים

להדפיס תמונה על קנבס ולתת קצת צבע לקירות

טרנדים באים והולכים, את זה כולם יודעים. אך יש טרנדים שהופכים למגמות, והם כאן כדי להישאר; אחד מהם הוא להדפיס תמונה על קנבס ומדובר לחלוטין במשהו שרוב האנשים ימצאו עצמם זקוקים לו מידי פעם לפעם.

הקנבס עשוי כותנה, מה שהופך אותו לבד המועדף על אנשי מקצוע במגוון תחומים; החל מיצירת מפרשי ספינות, תעשיית האופנה, וכמובן לציורים ואמנות. ההתפתחות הטכנולוגית אפשרה לציירים להעתיק את הציורים שלהם מבד אחד לשני, ועם השנים גם תעשיית ההדפסות אימצה אליה את הקנבס, תוך התאמה לספיגת דיו לאורך זמן.

להדפיס תמונה על קנבס – איך זה עובד?

  • מתחילים בעריכה – אי אפשר סתם כך להדפיס תמונה על קנבס לפני כן יש לבדוק את איכות התמונה, הרזולוציה שלה וההתאמה שלה לגודל הנדרש. לאחר מכן, יתקן פגמים שונים בתמונה, ילטש ויחדד אותה. מומלץ לוודא שמכון ההדפסות שבחרתם לא מוותר על שלב זה, מכיוון שהדבר עלול להשפיע על התוצאה; אינכם מעוניינים שתמונה שתהיה תלויה על הקיר בסלון שלכם תהיה מטושטשת או בצבעים שאינם ברורים.
  • מדפיסים את התמונה – ככל שעוברות השנים, גם טכנולוגיית ההדפסה משתכללת. ובכל זאת, כדי לוודא שהתמונה אכן מודפסת באיכות הגבוהה ביותר יש להשתמש במדפסת ברמה גבוהה, ובדיו איכותי במיוחד.
  • מתיחת התמונה על הקנבס – לאחר ההדפסה יש למתוח את התמונה על המסגרת; לבחירתכם האם למתוח אותה גם מעבר לקצוות הקנבס וליצור מראה אין סופי, או לתחום את התמונה במסגרת חיצונית. מומלץ למרוח לכה מיוחדת לאחר שסיימנו למתוח את התמונה, בכדי להעניק לה אפקט ייחודי ולהגן עליה מפני לכלוך ואבק, כך שתוכלו לעשות בה שימוש לאורך זמן.

לעוף עם הדמיון

להדפיס תמונה על קנבס היא דרך נהדרת להפוך זכרונות לקישוט דקורטיבי בבית או במשרד; צילמתם נוף מרהיב בטיול בקיץ האחרון? אולי מתחשק לכם להגדיל את התמונה המושלמת ההיא מסשן צילומי הזוגיות שצילמתם לפני כמה שנים? לא משנה מה המטרה ובאיזו תמונה מדובר, עם הדפסה על קנבס הכל אפשרי ולכם נותר רק לבחור.

דילוג לתוכן