כללי,  שירותים מקצועיים

איך מוצאים יועץ משכנתאות במרכז לסיוע לזוג שרוכש דירה?

רכישת דירה היא ההחלטה הכלכלית המשמעותית ביותר, שאנשים מבצעים במהלך חייהם. מרבית האנשים בישראל אשר מתכוונים לקנות דירה, הם בעלי הון ראשוני מוגבל למדי וזקוקים למשכנתא בכדי להצליח לשלם על הדירה. משכנתא "מלווה" אנשים במשך שנים רבות, עד שהם מסיימים להחזיר את הסכום שלוו בתוספת הריבית. ישנה חשיבות גדולה לקבלת ייעוץ למשכנתא בכדי למצוא את תמהיל ההלוואה המדויק. יועץ משכנתאות במרכז יכול לסייע לאנשים שמתקשים להתנהל מול הבנקים וצריכים כלים לקבלת החלטות פיננסיות חשובות כל כך. 

מהי משכנתא?

משכנתא היא ההלוואה אשר אנשים לוקחים, בכדי שיוכלו לרכוש נכס. בדרך כלל, מדובר בבית או דירה שבה הם עתידים להתגורר ושעלותם גבוהה מאוד. בכדי לקבל אישור למשכנתא ולבחור מסלול החזרים, הלווים צריכים להציג אישורים שונים ובנוסף שיהיה ברשותם הון ראשוני מסוים. ככל שההון נמוך יותר, כך הלוואת המשכנתא תהיה גבוהה יותר. יועץ משכנתאות במרכז יוכל להעניק מידע רלוונטי וייעודי עבור הלווים, כזה שיסייע להם לבחור את מסלול ההחזרים הנכון ביותר עבורם, אשר יותאם אל חייהם ויאפשר להם להמשיך לחיות מבחינה כלכלית מבלי "לטבוע" בתשלומים חודשיים.

יועץ משכנתאות במרכז – למי הוא יכול לעזור?

על אף שמרבית הלקוחות של יועץ משכנתאות במרכז הם זוגות צעירים הרוכשים דירה ראשונה, ישנם גם יוצאי דופן. לעיתים, היועץ יכול לעזור גם למי שכבר משלם משכנתא מספר שנים ומעוניין "למחזר" אותה, כלומר להתאים את המסלול של ההחזרים אל השינויים שהתרחשו בחייו, מאז לקיחת המשכנתא לראשונה. אלו הם אנשים שלקחו משכנתא כשהיו צעירים יותר ובחרו את המסלול בהתאם לחייהם באותה התקופה, אך עם השנים התנאים השתנו וכעת נדרש שינוי מהותי של המסלול. היועץ יעניק מידע חשוב ללווים ויחשוב יחד עמם על החזר תשלומים מתאים יותר.

איך בוחרים בעל מקצוע לסיוע לצעירים בתחום המשכנתא?

מציאת יועץ משכנתאות במרכז שיהיה מקצועי ואמין, צריכה להיעשות לאחר שיחה מקדימה שבה תוכלו לבדוק את הכימיה שלכם עם בעל המקצוע. בחירת מסלול המשכנתא אינה עניין של מה בכך ולכן בחרו אדם שתוכלו לסמוך עליו ושתרגישו שהוא יכול לעזור לכם להשיג את הסכם המשכנתא הטוב ביותר עבורכם.