כללי,  שירותים מקצועיים

אילו שירותים מספק חוקר פרטי בצפון?

מידע הוא משאב יקר ערך במיוחד, והבסיס לקבלת החלטות מושכלות בכל תחומי החיים. במקרים שבהם ישנו ניסיון להסתיר מידע רלוונטי, מי שמספק את הפתרון הנכון הוא חוקר פרטי בצפון. בפרט מומלץ להיעזר בשירותי איש מקצוע זה בתחומים הבאים:

חקירות כלכליות

עולם העסקים של המאה ה-21 מציע שלל הזדמנויות. מצד שני יש בו גם לא מעט הונאות. על-מנת לקבל תמיד את ההחלטה הנכונה ביותר נדרשת תמונת מצב מלאה, מפורטת ועדכנית, ולכן ישנם מקרים רבים שבהם כדי לשכור את שירותיו של חוקר פרטי בצפון.

בין השאר חוקרים פרטיים בצפון יכולים לתהות על קנקנו של שותף עסקי פוטנציאלי ולוודא שהוא לא נוכל, לאתר אמצעי ריגול תעשייתי שמותקנים אצלכם בעסק וגם לספק אמצעי הגנה יעילים כנגד כל ניסיון לגנוב מכם מידע יקר ערך, למצוא בעלי חוב שמנסים להסתתר כדי לא לשלם את החוב, ועוד.

חשד לבגידה של בן/בת הזוג

אחת הסיבות הנפוצות ביותר לחיפוש חוקרים פרטיים בצפון היא חשד לבגידה של בן/בת הזוג. במקרים אלה עצם החשד והחשש מייצר ספק שמערער את מערכת היחסים ולכן חשוב לדעת בוודאות האם אכן יש לבן/בת הזוג אינטראקציה משמעותית עם אדם אחר. שירות זה ניתן בדיסקרטיות מלאה וברגישות, וכמו כל שירות אחר מתבצע בהתאם לכל החוקים הרלוונטיים כך שבמידת הצורך ניתן יהיה להציג את הממצאים גם בפני ערכאות שיפוטיות.

מעקבים אחרי עובדים

גם עובדים חשודים לפעמים בהפרת אמון. עובד שגונב סחורה מהעסק עלול לגרום לו נזק רב, עובד שחובר למתחרים ומספק להם אינפורמציה וסודות מסחריים מזיק אפילו יותר ובאופן כללי ישנם עוד מצבים שבהם כדאי שחוקרים פרטיים בצפון יעקבו אחרי עובד/ים ויציגו בפני בעל העסק את כל המעשים שלהם – על-מנת שהוא יידע אם ניתן לסמוך עליהם או לא.

שירותים נוספים של חוקר פרטי בצפון

חוקר פרטי בצפון מסייע בשלל דרכים נוספות. כך למשל הוא יכול לעזור לכם להתקין מצלמות נסתרות שיתעדו את המתרחש אצל הורה מבוגר כשישנו חשש לפגיעה בו מצד מי שנשכר כדי לטפל בו. עוד שירות מבוקש הוא איתור קרובי משפחה שנעלמו, וגם איתור נכסים שהוסתרו לקראת תיק גירושין הוא שירות מועיל במיוחד.

דילוג לתוכן