כללי,  פנאי ובידור,  שירותים מקצועיים

כיצד להימנע מבלאגן בעת השכרת טריילר

 אז סוף סוף אתה יוצא לטיול הכביש-קאנטרי שתמיד חלמת עליו. המכונית שלך ארוז לגמרי ומוכנה לנסיעה, אבל יש רק בעיה אחת: אין לך נגרר לגרור את כל הדברים שלך. אל דאגה – השכרת קרוואן היא פתרון מצוין להבאת כל החפצים שלך מנקודה א' לנקודה ב'. אבל לפני שאתה חותם על הקו המקווקו, יש כמה דברים שכדאי לבדוק כדי לוודא שלא תגיעו אליהם. לימון.

בדוק את הקרוואן בזהירות

כאשר אתה מגיע לראשונה למגרש ההשכרה, תסתכל טוב על הקרוואן. בדוק אם יש שקעים או שריטות בחלק החיצוני. אם יש, הקפד לציין אותם בפני סוכן ההשכרה כדי שיוכל לציין זאת בחוזה. כמו כן, תסתכל על הצמיגים וודא שיש להם הרבה דריכה. אתה לא רוצה להיות תקוע בצד הדרך עם צמיגים מפוצצים!

בדוק את פנים הטריילר

לאחר ששיכנעתם את עצמכם שהחלק החיצוני של הקרוואן תקין, הגיע הזמן לעבור לפנים. ראשית, בדוק את כל הארונות והמגירות כדי לוודא שהם נפתחים ונסגרים כראוי. לאחר מכן, תסתכל על אביזרי האינסטלציה כדי לראות אם הם תקינים. לבסוף, בדוק את כל האורות – מבפנים ומבחוץ – כדי לוודא שהם נדלקים ומכבים ללא בעיות.

שאל על כיסוי ביטוחי

לפני שאתה נוסע עם הקרוואן החדש שלך בגרור, הקפד לשאול לגבי הכיסוי הביטוחי. רוב חברות ההשכרה יציעו ביטוח כלשהו, ​​אבל תמיד כדאי לבדוק שוב מה מכוסה ומה לא. כך תדעו בוודאות האם עליכם לרכוש כיסוי נוסף לטיול שלכם.

טעויות נפוצות בהשכרת טריילר

1. לא לבדוק את הטריילר לפני שאתה עוזב

כאשר אתה אוסף את הקרוואן להשכרה שלך, הקפד לבדוק אותו ביסודיות לפני שאתה עוזב את המגרש. בדוק את הצמיגים, הבלמים והאורות כדי לוודא שהכל תקין. אם אתה מבחין בבעיות כלשהן, הקפד ליידע את חברת ההשכרה כדי שהיא תוכל לתקן אותן לפני שאתה יוצא לדרך.

2. לא לבדוק את כושר הגרירה של הרכב שלך

בין אם אתם מחפשים קרוואן מפואר להשכרה בישראל או בחו"ל, הקפידו לבדוק את כושר הגרירה של הרכב שלכם. אם תנסה לגרור נגרר כבד מדי עבור הרכב שלך, אתה עלול להזיק לרכב שלך או לגרום לתאונה.

3. לא מאבטח את המטען שלך

הקפד לאבטח את המטען שלך כראוי לפני שאתה יוצא לכביש. אם החפצים שלך אינם מאובטחים כראוי, הם עלולים להזיז במהלך ההובלה ולגרום נזק לנגרר שלך או לרכב שלך.

4. נהיגה מהירה מדי

כשאתה מושך קרוואן, חשוב לקחת דברים לאט. נהיגה מהירה מדי עלולה להקשות על השליטה ברכב ועלולה להגביר את הסיכון לתאונה.

5. לא לתכנן את המסלול שלך מבעוד מועד

לפני שאתה יוצא לטיול, הקפד לתכנן את המסלול שלך מבעוד מועד. זה יעזור לך להימנע מכל אזור שעלול להיות קשה לניווט עם נגרר.

6. לא בודקים את תחזית מזג האוויר

חשוב לבדוק את תחזית מזג האוויר לפני שאתה יוצא לכביש עם הקרוואן שלך. רוחות חזקות או מזג אוויר קשה עלולים להקשות על השליטה ברכב ועלולים להגביר את הסיכון לתאונה. אם מזג אוויר גרוע באופק, שקול לדחות את הטיול עד שהתנאים ישתפרו.

7. אי ציות לחוקי התעבורה

כאשר אתה מושך נגרר, חשוב לציית לכל חוקי התעבורה ולציית למגבלות המהירות המוגדרות. אי ביצוע זה עלול לגרום לכרטיס או לתאונה.

8. לא להחזיר את הטריילר בזמן

הקפד להחזיר את הקרוואן להשכרה בזמן כדי למנוע עמלות או קנסות באיחור

סיכום:

השכרת קרוואן היא דרך מצוינת להעביר את כל החפצים שלכם בנסיעה הבאה שלכם. אבל לפני שאתם שוכרים, יש כמה דברים שכדאי לבדוק תחילה: בדקו היטב את החלק החיצוני והפנימי של הקרוואן, שאלו לגבי הכיסוי הביטוחי ובדקו את כל האורות וגופי האינסטלציה. על ידי נקיטת אמצעי זהירות אלה, אתה יכול להימנע מכל אסונות השכרה ולהיות שקט נפשי בידיעה שהטיול שלך יתחיל ללא תקלות!

דילוג לתוכן