כללי,  שירותים מקצועיים

בית ספר ללימודי אנגלית – הגיע הזמן שלכם!

מה אם הייתם יודעים שתוך כמה חודשים תדברו אנגלית? מה אם הייתם יודעים שיש שיטה שעובדת, ועשתה את זה כבר עבור אלפי אנשים בעולם כולו, וגם בישראל? מה אם היה בית ספר ללימודי אנגלית שמציע לכם לימודים בהתאמה אישית לרמה שלכם בכל רגע ורגע כדי להביא אתכם לרמה שאתם מחפשים?

בכל העולם אנשים מבקשים לעצמם ללמוד את השפה האנגלית, ולשפר את כישורי השפה שלהם. השפה של האינטרנט, השפה של התיירות, השפה של העסקים בעולם, אנגלית זה החוליה המקשרת בין תרבויות, ומהווה מפתח לאינספור הזדמנויות שפשוט אי אפשר להשיג בלעדיה. כעת יש בית ספר שמנגיש את השפה גם למי שמתקשה במיוחד.

בית ספר ללימודי אנגלית שמתאים לכולם

מה ההבדלים בין בתי ספר ללימודי אנגלית? לרוב מדובר בשיטה, בכלי הלימוד, בניסיון, בגישה. יש בית ספר ללימודי אנגלית שפשוט עושים את העבודה טוב יותר מאחרים. אתם רוצים למצוא את עצמכם בבית ספר שכזה:

  1. התאמה אישית – לא עוד שטאנץ כללי, קורס שמלמד אנגלית וכל אחד יכול להירשם אליו, אלא קורס הנשען על קבוצות ברמה זהה, כדי שאף אחד לא יישאר מאחור.
  2. כלים מודרניים – המדע מתבטא לא רק בתגליות על כיצד ללמד וללמוד, אלא גם בכלים טכנולוגיים המיישמים את הידע הזה, ומנגישים לכם יכולות למידה ברמה שלא נראתה עד היום, פשוט כי הטכנולוגיה עדיין לא הייתה בשלה.
  3. התאמה לסוג האנגלית – לא כולם צריכים לדעת לשוחח עם אנשי עסקים, אבל יש את אלו שזה בדיוק מה שהם צריכים. אותו הדבר לגבי אנגלית יומיומית, אנגלית למבחנים וקבלה למכללות, או אפילו לראיונות עבודה.

איך זה עובד?

השלב הראשון הוא מבחן, פשוט, קצר וקולע. מבחן זה נלקח אונליין, והוא מאפשר לכם לדעת לאיזו רמת קורס אתם מתאימים. ככה לא תבחרו בקורס שלא מתאים לכם רק בגלל גאווה, ולא תבזבזו זמן או כסף. אתם נכנסים בדיוק לרמה שאתם צריכים, ומקבלים הכי הרבה תמורת האנרגיה שלכם.

מעבר לכך ישנה התאמה של הקורס לצרכים האישיים שלכם, בין אם ברמה הטכנולוגית כמו למידה מרחוק ומפגשים אישיים אחד על אחד כמו בהכנה ספציפית לראיון עבודה, ובין אם ברמת סוג הקורס שמציע בית ספר ללימודי אנגלית, אנגלית עסקית, אנגלית לטיול וכיו"ב.

דילוג לתוכן