כללי,  שופינג

איך לבחור משקפי ראיה מתאימים

אתם ניצבים בפני ההחלטה – האם לרכוש משקפי ראיה חדשים? לפני שתלכו לראות מסגרות צבעוניות ועיצובים שונים, קראו את המאמר הבא שבו נספר לכם איך לבחור משקפי ראיה אשר יתאימו לכם בצורה מדויקת ונכונה, ביחד עם שמירה על בריאות העיניים.

בחירת משקפי ראיה מתאימות לעיניים

אם לא תעקבו אחר ההוראות שנספר לכם במאמר, תוכלו להיקלע למצב שאנחנו הגענו אליו לפני מספר שנים. הלכנו אל חנות משקפיים, שם ביצעו לנו בדיקת ראייה. בבדיקת הראייה יצא לנו מספר יחסית גדול. בחרנו מסגרת למשקפי הראייה, בעלת מסגרת דקה. כאשר הגיעו המשקפיים המוכנות גילינו את הטעות האיומה שעשינו – בגלל המספר הגדול שיצא לנו בבדיקת הראייה, העדשות היו מאוד עבות ואף יצאו מהמסגרת שלהן, דבר שיצר מראה מאוד לא אסתטי. זה היה בזבוז מוחלט של כסף כיוון שהיינו צריכים לקנות משקפיים חדשות. כדי שלא תגיעו למצב דומה בקניית משקפי הראיה שלכם, אספנו כמה טיפים:

בצעו בדיקת ראייה

דבר ראשון, לפני שבוחרים מסגרת, צבע או סגנון, בצעו בדיקת ראייה מקצועית כדי שהמשקפיים החדשות יתאימו בדיוק למצב הראייה שלכם.

התאימו את סוג המשקפיים למספר העדשות

לאחר שביצעתם בדיקת ראייה, ואתם יודעים איזה מספר אתם צריכים, שאלו את המוכר בחנות או איש המקצוע במקום בו אתם בוחרים מסגרת למשקפיים, אילו מסגרות מתאימות למספר שלכם, על מנת שתוכלו לקבל התאמה אופטימלית.

עדשות דקות

בדקו את סוגי העדשות, יש עדשות עבות, ויש עדשות דקות. לרוב, ככל שהמספר יותר גבוה כך העדשה תהיה עבה יותר, אך יש סוג מיוחד של עדשות, שבהן ניתן לעשות עדשות במספרים גבוהים באופן דק יחסית. העדשות האלו עולות יותר כסף, אך ההמלצה שלנו היא להשקיע במשקפי ראייה איכותיות שישמשו אתכם לאורך זמן. משקפי ראיה הן חלק מהמראה שלכם ואתם רוצים להיראות טוב ולהיות אטרקטיביים.

לסיכום

חשוב לבצע בדיקת ראייה, על מנת שהמשקפיים החדשות לא רק יראו טוב אלא יתאימו למצב העיניים שלכם, ותוכלו לראות בהן בצורה טובה. חשוב לשים לב לעובי העדשה ולסוג המסגרת, ביחס לעובי העדשה. אנחנו מקווים שהטיפים הללו עזרו לכם, שיהיה לכם בהצלחה בבחירת המשקפיים.

דילוג לתוכן