כללי,  רכבים,  שירותים מקצועיים

מוסך נייד עם מצבר עד הבית

האוטו שלכם נותן לכם המון נחת. ובאמת, למרות עלויות התחזוקה, הדלק, הביטוח, התיקונים, וכמובן עלות הרכב עצמו, הרי שמרבית הישראלים עדיין מעדיפים לנוסע ברכב פרטי, ולא בתחבורה הציבורית. מסיבה זו אנו מוצאים את עצמנו פה ושם בצורך בתיקון חירום, ובשירות כמו מוסך נייד עם מצבר עד הבית.

אם יש משהו שאף אחד לא אוהב, זה לשכוח אורות דולקים ברכב. אנו מגיעים בבוקר לאחר שגם אנחנו וגם הרכב ישנו בלילה, נכנסים לרכב, כרגיל, מכניסים את המפתח לסוויטצ’, ו… המנוע לא נדלק. מנסים פעם, מנסים פעמיים, ואז קולטים – המתג של האורות, הוא עדיין דולק.

שכחתם אורות? קחו מצבר עד הבית

במקרים האלו טוב לדעת שיש על מי לסמוך, ושבשיחת טלפון אחת אתם יכולים ליהנות משירות אישי ומהיר של מצבר עד הבית. החלפת מצבר זה לא דבר מורכב, אבל מה שמורכב זה כל מה שמסביב – 

  • להשיג מצבר
  • לוודא שזה המצבר הנכון
  • להביא אותו מהחנות לרכב
  • התקנה של המצבר מחוץ למוסך

את כל הדברים האלו אפשר לכמת לכדי שיחת טלפון קצרה למקצוענים אשר נותנים בדיוק את השירות הזה, ומכל הלב. לא רק נוחות, הרי ששירות זה של מצברים עד אליכם לפי הצורך גם חוסך לכם הרבה מאוד זמן וטרחה, והשילוב הזה שווה כסף.

מה עוד עושה מוסך נייד?

רכבים צריכים מוסך כמו שאנחנו צריכים רופא. זה לא כל הזמן, אבל מפעם לפעם, וכשאנו מתחזקים את עצמנו היטב, ממש כמו את הרכב, אז צריך פחות מוסך. ובכל זאת, כשצריך אז צריך, ולעיתים זה ממש מובהק. מעבר להתקנה של מצבר עד הבית, הרי שהשירותים השונים שיכול לספק לכם מוסך נייד מסתכמים בכל מה שאפשר לעשות עם הרכב שאינו דורש ציוד כבד כמו במוסך.

בכל הנוגע לתיקוני חשמל שונים (לפעמים שהרכב לא מניע זה לא רק מצבר גמור), מכונאות רכב, ועוד שירותים שונים שנועדו להציל את המצב, ולוודא שאתם יכולים להמשיך את הנסיעה שלכם, אפילו אם זה רק כדי להגיע בבטחה למוסך.

דילוג לתוכן