כללי,  רכבים

מדבקות לרכב פרטי ורכב חברה

הרכב שלכם יכול לעבוד עבורכם לא רק ככלי תחבורה. שיווק, פרסום, הכנסת מסרים לתודעת ציבור הלקוחות, עם מדבקות לרכב אפשר להעביר את המסר, הלוגו, המיתוג והשם של העסק שלכם לכל מקום בו האוטו שלכם נמצא.

השימוש במדבקות לרכבי חברה בישראל הוא לא דבר חדש. כבר לפני פחות או יותר עשור החלו מספר חברות, בעיקר אך לא רק חברות הייטק, שהיה להן "עודפי כספים", לחשוב על דרכים יצירתיות ומעניינות להשקיע את כספי המשקיעים במיתוג, שיווק וכיו"ב. צי הרכב של החברה שודרג במדבקות ייצוגיות, ושם החברה החל להסתובב בכבישי ישראל.

המחיר הנכון למדבקות לרכב

מה שהחל כרעיון שיווקי ועוד אפיק להשקעת כספי השיווק והמיתוג בחברות עשירות הפך עם השנים לאופציה פופולארית ונגישה. ירידת מחירי הדפסת המדבקות והעלייה באיכות המדבקות הפכה את המוצר לנגיש הרבה יותר, והמוני בעלי עסקים בוחרים למתג את הרכב שלהם ואת רכבי החברה בכדי לתמוך בשיווק של העסק.

המדבקות האיכותיות שניתן להדפיס בימינו נראות טוב, אפילו טוב מאוד. איכות ההדפסה גבוהה במיוחד, הצבעים חדים וברורים, הדבקים חכמים ולא פוגעים בצבע הרכב, והמדבקה עצמה חזקה ועמידה. האיכות הגבוהה נמדדת גם לאורך הזמן, שכן מדבקות הרכב החדשות שומרות על הצבעים והגוונים שלהן גם מול מזג האוויר הקיצוני של ישראל, שמש קופחת, חורף עם ימים חמים ולילות קרים, ושינויי טמפרטורה קיצוניים.

איפה מדפיסים מדבקות לרכב?

לא כל בתי הדפוס מציעים הדפסת מדבקות לרכב. בית דפוס מקצועי שמתמחה בהדפסת מדבקות רכב יציע לכם מדבקות איכותיות. הדפסת מדבקות אלו דורשת שימוש במכונות ייעודיות עם יכולת הדפסה מיוחדת על חומר הווניל. חומר חזק ועמיד זה הוא החומר הנכון למדבקות הרכב, כדי לוודא שאתם עם מדבקה חזקה ועמידה שתשמור על איכותה לאורך זמן.

בדקו שבית הדפוס מציע פתרונות מגוונים מבחינת אפשרויות החיתוך והעיצוב, תמיכה בעיצוב שאתם מחפשים, ומחיר הגיוני ונגיש. כמובן שיש לוודא כי המחיר הוא המחיר הנכון בשבילכם, ובמקרה זה חשוב לזכור כי במדבקות לרכב כדאי להימנע מהדפסה במחיר זול במיוחד, שכן סביר להניח שהמוצר שתקבלו יהיה נחות, והתוצאות בהתאם.

דילוג לתוכן