רכבים

כיצד לקנות רכב חדש , ויותר חשוב – כיצד למצוא מימון לרכב

רכישת רכב חדש יכולה להיות מרגשת אך גם קשה מאוד, במיוחד כשזה מגיע לרגע הזה שנופלת לכם ההבנה שרכב חדש זו הוצאה ממש לא קטנה אלא אפילו בין הגדולות שתעשו בחייכם. בכתבה הנדבר נדבר על הנושא וניתן לכם כמה כמה טיפים כיצד למצוא מימון רכב ולקנות רכב חדש.

קודם כל- מה התקציב שלכם?

לפני שאתם מתחילים להסתכל על רכבים, קבעו את התקציב שלכם. שקלו את העלות הכוללת של המכונית כולל מיסים, דמי רישום וביטוח.

כמו כן, אם אתם מתכוונים לקחת מימון לרכב, שבדרך כלל עובד לפי תשלומים חודשיים, אז חישבו לעצמכם פחות או יותר – מה הם התשלומים החודשיים שאתם יכולים לעמוד בהם ושיכולים להשתלב היטב בחייכם הכלכליים? אלו שאלות חשובות.

חיקרו אפשרויות מימון

ישנן מספר אפשרויות מימון בשוק כגון הלוואות מבנקים או חברות אשראי ובנוסף הדרך הפופולרית והמשתלמת ביותר ללקיחת מימון רכב – דרך חברת ליסינג. בדקו כל אפשרות כדי לקבוע איזו מהן מתאימה לכם ביותר בהתבסס על שיעורי ריבית, תנאים ותוכנית ההחזר המוצעת לכם.

בדקו את ציון האשראי שלכם

לציון האשראי שלכם תהיה השפעה על היכולת שלכם להבטיח מימון ועל שיעור הריבית שתקבלו. בדקו את ציון האשראי שלכם לפני הגשת בקשה למימון ונקטו בצעדים לשיפורו במידת הצורך, על מנת שסך הכל תקבלו תנאים טוביום יותר לטווח הארוך.

משא ומתן על מחיר הרכב

לאחר שמצאתם רכב שעונה על הצרכים שלכם ומתאים לתקציב שלכם, אתם תמיד יכולים להתמקח על המחיר עם המקום שבו אתם קונים את הרכב, או לפחות לנסות לקבל עוד בתמורה לכספכם – כמו למשל ביטוח לשנה, שידרוגים ברכב וכו'.

ערכו מחקר מראש על מחירים ממוצעים של רכבים דומים בסוכנויות דומות באזורכם, כדי שיהיה לכם מספיק כוח ומידע על מנת להתמקח.

קחו בחשבון שווי טרייד-אין

אם אתם מעוניינים לבצע טרייד אין על הרכב הישן שלכם כחלק מתהליך הכישה של רכב חדש, קחו בחשבון את שווי הרכב הישן ואת מה שמציעים לכם בסוכנות, ביחס לעלות הרכב החדש. ייתכן שתוכלו להשתמש ברכב הישן שלכם כמנוף במהלך המשא ומתן.

קראו את האותיות הקטנות

לפני חתימה על חוזים או הסכמים, קראו הכל ביסודיות כולל אחריות ותנאי הלוואה. ודאו שהכל ברור ותשאלאו שאלות אם משהו נראה לא מספיק ברור לכם.

לסיכום

רכישת רכב חדש מצריכה תכנון מדוקדק ובחינה של גורמים שונים כמו תקציב, אפשרויות מימון, משא ומתן על המחיר וקריאת האותיות הקטנות לפני ביצוע התחייבויות או עסקאות. על ידי ביצוע העצות הללו המפורטות למעלה, תהיו מצוידים יותר לקבל החלטות מושכלות לגבי רכישת רכב חדש תוך הימנעות מטעויות יקרות לאורך הדרך, והכי חשוב תמצאו את עצמכם עם הרכב המושלם והמתאים ביותר עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן