מהי חבילת הטריפל המשתלמת בישראל
מחשבים וסלולר

מהי חבילת הטריפל המשתלמת בישראל

לחבילות הטריפל יש שפע של רמות מחירים ואנו נסקור אותם כאן. חבילות טריפל מציעות רכישה של חיבור לטלוויזיה רב ערוצית, טלפון קווי וחיבור לאינטרנט. בעבר נהוג היה לשלם בנפרד על שירותי התקשורת השונים, אך מזה זמן נעשה איחוד של שלושת המוצרים המרכזיים לכדי חבילה משולשת. איך נדע מהי חבילת הטריפל המשתלמת בארץ? אתם מוזמנים לקרוא את המאמר שלפניכם.

מה מציעות החברות השונות?

חברות התקשורת השונות מציעות עוד ועוד מבצעים. ניתן לבצע השוואות בין המחירים ולמצוא מבצעים אטרקטיבי.

כל חברת תקשורת מציעה שירותי טריפל אטרקטיביים כדי למשוך כמה שיותר לקוחות לרכוש כמה שיותר שירותים. חבילת הטריפל מציעה חבילת תקשורת במחיר אחד ובכך חוסכת בירוקרטיה והתעסקות מיותרת מול ספקים שונים. יש תקלה? פונים למוקד אחד כדי לפתור אותה. 

בין אם זה טריפל של חברת סלקום, פרטנר, הוט או יס, כדי לדעת מה החבילה הכי משתלמת צריך לעשות השוואה מקיפה ומעמיקה על השירותים השונים שמציעות החברות ומחיריהן. הנה כמה דוגמאות למחירי החבילות.

חברת הוט למשל, מציעה חבילה הכוללת חיבור לאינטרנט, לכבלים טלפון קווי במגוון רב של מסלולים. למשל, ממיר HD של VOD ובנוסף 300 דקות שיחה חינם בטלפון הקווי ב-199 ₪ לחודש. 

מבצעים שונים של חבילות טריפל

סלקום טי.וי דאבל 100 מגה מציעה חבילת ערוצים, ספק ותשתית של 100 מגה עם ממיר מקליט HD במחיר לחודש של 159 ₪. סלקום קואטרו מציעה תשתית של 100 מגה במבצע ללא הגבלת זמן חביל YES ULTIMATE מציעה חבילת טריפל עם תשתית 100 מגה וממיר של YES MAX TOTAL במחיר שווה של 299 ₪ לחודש.

חבילת הוט טריפל אקסטרה כוללת הטבה של כל הערוצים ותשתית של 200 מגה עם ממיר מיני המוצע במחיר של 179 ₪ בחודש. 

גם סלקום טי. וי. מציעה מבצע של כל הערוצים, ספק ותשתית של 100 מגה עם ממיר 4K במחיר 139 ₪ לחודש. או ספק ותשתית 40 מגה עם ממיר מקליט HD במחיר חודשי של 159 ₪. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן