כללי,  מחשבים וסלולר

מעצב/ת UX – למה לפנות אליו?

אתם מנסים להבין מה יכול לגרום לכל אפליקציה שאתם בונים או לכל אתר שאתם מקימים להיראות יותר טוב? אתם תוהים איך יכול להיות שיש אתרים מוצלחים יותר מאחרים? חשוב להבין שהיום חוויית המשתמש היא משהו שכבר אי אפשר להתעלם ממנו. הכול חייב להיות כמה שיותר מעוצב ויפה. לכן ברור מדוע, אם גם אתם רוצים לפתח משהו כזה ללקוחות שמחפשים אתכם, אתם צריכים מעצב/ת UX. מעצב או מעצבת של ux הוא איש המקצוע שממנו תוכלו לקבל את השירות הכי טוב שיש. לכן, אם אתם יכולים להיעזר באיש מקצוע כזה שלמד את התחום הזה וצבר בו ניסיון, למה לחשוב פעמיים? 

איך לבחור מעצב/ת UX? 

אם תעשו חיפוש אתם תראו שיש הרבה מעצבים ומעצבות ux. זה כמובן נפלא, כי זה מאפשר לנו לבחור בין שלל אנשי המקצוע המובילים בתחום. עם זאת, האם כל מעצב/ת UX יתאים לכם? והאם כל איש מקצוע בתחום הזה נותן בדיוק את אותו השירות? התשובה היא לא. לכן, אם אתם מחפשים מעצבים ומעצבות ux, כדאי שתבדקו מה הם יודעים לעשות. בנוסף, האם הם בתחום הזה כבר לא מעט שנים? והאם הם יכולים להציג בפניכם עבודות שונות שהם עשו? יש משמעות לעניין הזה, כי לכל איש מקצוע יש דרך עבודה מעט שונה. לכן, אם תראו עבודות שונות שעשו אותם אנשי מקצוע, תוכלו להתרשם מהיכולות שלהם ולבחור את מה שמתאים לכם ביותר. 

כמה סביר לשלם על שירות של איש מקצוע כזה? 

אומנם אתם רוצים להיעזר בשירותיו של מעצב/ת UX אך אתם חוששים מהמחיר? כבר שילמתם לא מעט כסף על האפליקציה או על האתר ואתם מנסים לחסוך בכל שאר ההוצאות בדרך להצלחה? חשוב להבין: מעצב מוצר, אתר או אפליקציה הוא איש מקצוע שלא כדאי לחסוך על השירות שלו. אומנם אתם גם לא חייבים לשלם מחירים שנראים לכם מאוד גבוהים ביחס למחירי השוק, אך זה גם לא אומר שחובה לשלם את הסכום הכי גבוה שאפשר למצוא היום בתחום הזה. 

דילוג לתוכן