כללי,  שירותים מקצועיים

‏קניית דירה ראשונה עם רחלי מנדי

הבית הראשון של המשפחה שלכם הוא החלום הגדול. אתם מבינים שאתם חייבים להשקיע את כל המשאבים הכלכליים שיש לכם על מנת להצליח לקנות בית ראשון, בוודאי אם אין לכם את הגב ‏הכלכלי של ההורים שלכם. ולכן, כבר בשלב מוקדם מאוד של תהליך החיפוש אחרי נכס חדש, ברור לכם שאתם רוצים לקבל מידע אמין של אנשי מקצוע בעלי ניסיון בשוק הנדל״ן של ישראל. זוהי בדיוק המשימה של רחלי מנדי, ‏אשר מלווה בשנים האחרונות משפחות צעירות רבות בשלבים הכי מרגשים של החיים שלהם, על מנת לתכנן את הקניה של בית החלומות הראשון של המשפחה. אז איך נראה תהליך קניית דירה ראשונה עם רחלי מנדי? ‏כל הפרטים בכתבה הבאה.

‏שלושת השלבים המרכזים בתהליך קניית דירה ראשונה עם רחלי מנדי

  1. ‏ניתוח המצב הכלכלי שלכם. בלי שאתם יודעים בדיוק מה הוא המצב הכלכלי שלכם, אתם לא יכולים לדעת מהו התקציב שלכם לקניית דירה ואיך אתם יכולים להתחיל לתכנן את החיפוש.
  2. ‏הגדרת טווח החיפוש הגיאוגרפי. לכל זוג צעיר יש סל הדרישות שלו מבחינת מיקום נכון למגורים, ואם אתם רוצים להיות ממוקדים בתהליך שלכם אז חשוב לכם מאוד להגדיר איפה אתם רוצים לחיות בישראל.
  3. ‏הגדרת גודל הדירה וחלוקת החדרים. בהנחה ואתם רוצים להרחיב את המשפחה בעתיד, אז חשוב לכם מאוד להשקיע בדירה גדולה יחסית אשר מתאימה לכל בני המשפחה שלכם, גם אם אתם צריכים לתכנן את התקציב בהתאם.

‏הליווי שעוזר לכם לקחת את ההחלטה הנכונה

‏כמו כל פרויקט גדול בחיים, גם בתהליך הרכישה של דירה ראשונה אתם צריכים לקבל עזרה. אין לכם ידע וניסיון בתחום. ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם לקחת החלטה כל כך משמעותית, עם ‏השפעה כל כך גדולה על החיים שלכם ושל הילדים שלכם, בלי להבין את המשמעות. רחלי מנדי ‏היא אשת המקצוע שתעזור לכם לקחת החלטות ‏נכונות לצרכי המשפחה שלכם, על בסיס שנים רבות של ניסיון בתחום הנדל״ן, ומחשבה על פתרונות יצירתיים לכל דרישה.

דילוג לתוכן