כללי

קטלן יתושים – הקם להורגך, השקם להורגו

אחד הצלילים המעצבנים ביותר בעולם הוא הצליל של יתוש הלוחש באוזניך בדרכו לחפש חתיכת עור חשופה. היתושה הרעבה (אלו נקבות היתוש שמוצצות את דמינו) היא קרבן של תאוותה היא, ואין לה ברירה. הן לא עוקצות מרוע, אלא מצורך הישרדותי. ואנחנו? מתקינים קטלן יתושים לא מרוע, אלא מצורך הישרדותי משלנו.

קטלני יתושים הם כלים טכנולוגיים חכמים שנועדו לבצע את מה ששמם רומז – לקטול יתושים, ויפה שעה אחת קודם. בעוד דקות ספורות תדעו את כל מה שאתם צריכים לדעת על קטלני היתושים, וכך תוכלו לבחור את המוצר הנכון עבורכם.

איך עובד קטלן יתושים?

אם נניח לרגע בצד את העובדה שמדובר בקטלן יתושות, הרי שהמוצר שנקרא "קטלן ליתושים" נועד לחסל את החרק העוקצני מוצץ הדם. כדי לעשות את עבודתו (של הקטלן, לא של היתוש), הוא פועל בתבונה, בעזרת פיתיון מיוחד שפותח בדיוק בשביל זה.

  • בתוך הקטלן יש פיתיון איכותי
  • מערכת האוורור מפיצה את הריח שלו
  • היתושה מריחה את הריח ונמשכת לעבר המלכודת
  • מאוורר רב עצמה שואב את היתושה פנימה והיא נלכדת בפנים

מלכודות ספציפיות ליתושות ספציפיות

המלכודת המתוארת לעיל היא מלכודת שנועדה ללכוד את יתושות הנמר האסייתי. היתוש המוכר עם השם החריף מפורסם בעולם כיתוש עם עקיצה מעצבנת במיוחד, שמעבר להיותה מקור לגירוד ואי נוחות מתמשך, עלולה להדביק אותנו במחלות כגון קדחת הנילוס, דנגי ועוד.

פתרונות כמו ווילונות או מסכי אוויר פשוט לא עושים את העבודה עד תום, ואנחנו לא רוצים להיות סגורים כל הקיץ ולהתחבא בפנים. אנחנו לא רוצים להרוג אותם, אבל הם עוקצים, ואין ברירה, אז אם כבר לחסל, לעשות את זה כמו שצריך, עם קטלן יתושים מקצועי, שעושה את העבודה.

דילוג לתוכן