כללי

השכרת במות לאירועים

א אתם מחפשים להתקין במה באירוע שלכם, אתם במקום הנכון. השכרת במות זה לא רק עסק, אלא מומחיות, ומומחים בתחום זה יוכלו להתאים את הבמה הנכונה בשבילכם, לא רק בגודל, אלא גם בסטנדרט, במחיר, וברמת יכולת המשא הדרוש.

במה להרצאה ובמה להופעה הן לרוב לא אותו המבנה, ובטח שלא אותו הדבר כמו במה לריקודים או למופעים הכוללים ציוד כבד. אז איך בוחרים בבמה המתאימה? ומי המומחה שיעזור לכם לבצע את ההזמנה לבמה המושלמת לאירוע שלכם?

התאמות להשכרת במות לאירועים

הכול בחיים זה התאמה אישית, וככל שהמוצר שבחרנו מותאם יותר לצרכים שלנו, כך נהנה ממנו יותר. זה נכון לכל, כולל להשכרת במות. כשאתם ניגשים להשכיר במה, זכרו שיש להתאים אותה במגוון רחב של פרמטרים בכדי שלא תמצאו את עצמכם עם במה שהשכרתם לשווא – 

  • גודל נכון – יש למצוא את המידות המדויקות ביותר, תוך התחשבות ביכולת של המרחב להכיל, לצד הצורך שלכם.
  • תקנות וחוקים – גם אם הגודל נכון, יש להתאים את הבמה למקום מבחינת בטיחות, כך שהגודל לא קובע לבדו, אלא עלול לעיתים אף להגביל.
  • מיקום הבמה – יש הרבה חשיבות למיקום הבימה המושכרת, בין אם ברמת הבטיחות כמו חסימת יציאות חירום או גישה לכבאית, ובין אם ברמת המופע או המיצג עצמו, שלא יפריעו, ושיוכלו לראות או לשמוע וכיו"ב.
  • סוג הבמה – למי שלא מגיע מן התחום כל הבמות אולי יראו אותו הדבר, אבל האמת היא שזה הרבה יותר מורכב מזה.

עוד פרמטרים חשובים

בהשכרת במות יש כמה שאלות יסוד שמנחות את המשכיר, וצריכות להיות נר לרגלו. אחת מהן היא ללא ספק סוג הקרקע עליה תוקם הבמה. במרבית המקרים, לפחות מבחינה סטטיסטית, הבמה המושכרת תוקם על דשא או אדמה, ופחות על בסיס בטון. ישנן קרקעות הדורשות פילוס והצבת בסיסים, והתאמות אחרות במידה ומדובר בהתקנה על בסיס רצפת פרקט למשל, או דק מעץ.

צורת הבמה חשובה בהשכרתה, שכן במות שונות מתנהלות אחרת בגדלים שונים ובצורות שונות, וזה פרמטר שמשפיע על בחירות שונות אחרות, כגון סוג המבנה התומך את הבמה.

דילוג לתוכן