יופי וקוסמטיקה,  כללי

מהו עיקר תחומה של קוסמטיקאית רפואית?

קוסמטיקאית רפואית הינה שונה מקוסמטיקאית רגילה וכן תחום ההתמחות שלה הינו רפואי כפי שנשמע. לקוסמטיקאית רפואית יש את היכולת להשתמש במגוון רחב של טיפולים רפואיים אשר היא למדה לעשות זאת בצורה המקצועית ביותר על מנת שתוכל בעצם לטפל בבעיות אשר יכולות להיות חמורות בעור הפנים.

כאשר עוברים סדרת טיפולים אצל קוסמטיקאית רפואית היא יכולה להמליץ על מספר פעולות אשר יכולות להתאים לאותו לקוח וכן חשוב מאוד לדעת כי היא יודעת להתאים את הטיפול הנכון לכל לקוח בהתאם למה שנדרש לו.

לא כל עור פנים הוא דומה וכן יכולים להיות אנשים אשר יכול להיות כי שי להם רגישות מסוימת או כי חומרים מסוימים יכולים לא להתאים להם ולכן, חשוב מאוד לדעת כי אתם הולכים לקוסמטיקאית מקצועית ביותר.

אבחון של קוסמטיקאית רפואית

כאשר אתם מגיעים אל קוסמטיקאית רפואית עליכם לדעת כי מדובר על קוסמטיקאית אשר עליה להיות מקצועית ביותר מכיוון שעליה לעשות לכל לקוח אשר מגיע אליה אבחון מקצועי ביותר וכן להתאים לו את הטיפול הקוסמטי הרפואי בהתאם לצרכיו.

כאמור, לא כל אחד יכול לקבל כל קרם וכמובן כי כל טיפול יכול להשפיע שונה על כל לקוח, למשל אתם יכולים לראות חבר או חברה קרובים אשר עשו את אותו טיפול אצל קוסמטיקאית רפואית אך יכול להיות כי התוצאות שלם יהיו שונות מהתוצאות שלהם.

באילו טיפולים משתמשת קוסמטיקאית רפואית?

קוסמטיקאית רפואית יכולה להשתמש במגוון רחב של טיפולים אשר יכולים להתאים לכל לקוח בצורה שונה וכן לאחר שהיא עושה את ההתאמה האישית לכל לקוח אלו הטיפולים אשר היא יכולה לעשות, וכן חלק מהבעיות בהם היא מטפלת:

  • פטריות.
  • עור יבש.
  • פיגמנטציה.
  • אקנה.
  • פילינג רפואי.
  • טיפולים שונים לעור יבש.

כל אלו הם חלק מטיפולים של קוסמטיקאית רפואית וכן יש לציין כי יכול להיות שעליכם יהיה לשמור על אורח חיים בריא על מנת שסדרת הטיפולים אכן תהיה רלוונטית ועליכם יהיה לרכוש מוצרים בריאים שונים כמו למשל: הרבלייף מוצרים אשר יכולים להיות מעולים.

דילוג לתוכן