הכל לבית,  כללי,  שופינג

ראשית הדרך של עיצוב גינות

השיטה של עיצוב גינות אקסקלוסיביות, נדרשת להתחיל בתכנון ספציפי ואף מיטבי, תוך התחשבות באקלים של מדינת ישראל והן היא צריכה להיות מושתתת על עצים ועל פרחים שהולמים אותה, כמו למשל – פקעות, עצי זית, עצי אלון או לחלופין עצי לימון וכיוצא בזה. כמו כן, יש לתת את הדעת הודות השאיפה של כל דרי הבית לטון הדקורטיבי של פנים המשטח של הדירה שלכם. בשל כך, צריך הרבה אינפורמציה וכן ניסיון מאת בעל מקצוע, אשר מומחה בתחום של אדריכלות נוף.

ראשית הדרך של עיצוב גינות – 

קודם כל, על מנת לתכנן עיצוב גינות נדרש להבין באופן יסודי את הפרמטרים שלהלן – פרמטרים טכניים, כמו לדוגמא – היסוד של הצנרת, גופי חשמל, תאורה או שקעים, מאפייני אקלים, טיב האדמה וכיוצא בזאת. בשלב אחרי זה, צריך לתכנן ביחד עם בעל מקצוע, אשר תחום המומחיות שלו עיצוב גינה. ואז צריך לשרטט וגם לחלק את החלל הנמצא על פי אזורים – אזור של ישיבה, אזור של צמחייה, דק, מדשאה, אזור שיהיה מקורה וכיוצא בכך.

ריהוט גינה ואף תאורה – 

בשלב התכנון עליכם לבחון את תחום התאורה, איך תהיו מעוניינים להאיר את הגינה, תהגו מה הנכם מעוניינים להאיר בפרט כאשר יורדת העלטה, שמא עץ כל שהוא, מתחם של צמחיה, כאשר יש לשים לב לתאורה של אווירה. בהיבט של הריהוט, קיים מנעד נרחב של סגנונות של ריהוט אשר מקרינים אווירה עכשווית, אינטליגנטית ובאווירה של וינטג'. בבחירה שלכם, עליכם להלום את הרהיטים למתחם של הגינה וגם לתנאי הסביבה שלה. כדאי לכם ביותר לבצע סינרגיה בגינה של פופ, ערסל ואך כל מה שתורם לאווירה של שלווה והן של נינוחות.

עיצוב של הצמחייה – 

תכנון וכן עיצוב של סוגי העצים וגם של סוגי הפרחים עשוי להתבצע תוך כדי סינרגיה של נתינת הדעת שלכם הודות חיסכון מקסימלי במים ואף הודות אחזקה. במתחם אשר המטרה שלו עבור צמחייה, כדאי לכם לשתול גם פרחי נוי רב שנתיים אל מול מתחם אשר בו תשתלו צמחי ירק, מהם באפשרותכם ליהנות בכל עונות השנה.