הכל לבית,  כללי

התאמת ספות לדירות יוקרה – איכות, מיקום ונראות

היתרון הכי גדול ומשמעותי שלכם בתור בעלים של נכס יוקרתי, הוא היכולת לקחת את הנכס ולעצב אותו בדיוק כפי שאתם צריכים. כאשר לא עומדת לפניכם מגבלה כלכלית כלשהי יש מקום לחשוב בצורה יצירתית, ולהביא לשולחן רעיונות יוצאי דופן כדי להתאים את עיצוב החלל לדרישות שלכם. במידה בלתי מבוטלת הדבר בא לידי ביטוי בהתאמה של מערכת ספות, לחדרי סלון מיוחדים. מבחינת בעלי הנכס זו היא החלטה מאוד חשובה שיכולה להשפיע על עיצוב החלל כולו ולכן יש לתת עליה את הדעת באופן ספציפי וממוקד.

השילוש הקדוש של ספות בחדרי יוקרה – איך לנצח את הקיבעון

במידה ואתם רוצים לרכוש ספות איכותיות כחלק ממערכת רהיטים יוקרתיים לבית שלכם מומלץ לשים לב לכמה נקודות משמעותיות. ראשית לכל, התאימו את הרכב הספות למבנה של חלל החדר. אם יש בחלל צורך ליצור הפרדות בין אזורי ישיבה שונים, הספה יכולה להיות גורם מפריד. כמו כן חשוב להתכתב בין רהיטים יוקרתיים שונים בחדר מבחינת צבעים ומרקמים. הטקסטורות יוצרות עניין לעין ומרכיבות את התמונה הכללית של החדר, בעיני המתבונן. הצבעים הם החשובים כדי לשבור את הדפוס, אבל אל תשכחו שאת טקסטורה היא גורם מכריע לא פחות. האלמנט האחרון בהתאמת רהיטים יוקרתיים, הוא המרחב אם יש בחדר מקום, אל תחששו ליצור מרחבים נטולי רהיטים. המרחב גורם שיוצר תחושה של חלל קלאסית

יוצרים חללים מיוחדים ושימושים – בשילוב רהיטים איכותיים

האפשרויות הן אינסופיות, בכל מה שנוגע לעולם העיצוב. במיוחד משום שהטעם האישי של בעלי הנכס הוא זה שמוביל את הקו העיצובי. גם אם יש לכם מעצב פנים בחיוג מהיר, הוא לא יכול לבצע את ההחלטות הכי חשובות בנכס בשבילכם. הוא אומנם יכול להציג לכם קטלוגים של רהיטים יוקרתיים, ולייעץ לכם אילו ספות יתאימו לעיצוב החלל שאתם רוצים ליצור. אבל בסופו של יום ההחלטה היא רק שלכם ואתם צריכים להרגיש בנוח עם כל עיצוב שיצרתם גם לטווח ארוך. לכן חשוב לקחת את הזמן ולהבין בדיוק מה אתם רוצים להציג בחדר.

דילוג לתוכן