הכל לבית,  הכל למשרד,  כללי,  שירותים מקצועיים

מדרגות לולייניות – הרבה יותר ממדרגות

כשמחליטים לעבור לדירה או בית פרטי עם קומות, יש לחשוב על הדרך בה נעבור מקומה לקומה. אנו מדברים כמובן על מדרגות, ואם אפשר אז מדרגות לולייניות מעוצבות וייחודיות. הן המאזן המושלם שבין פרקטיקה לאלמנט עיצובי, ובעיקר במקומות שבהם החלל לא מאפשר התקנה של מדרגות אלכסוניות רגילות. 

ממה עשויות מדרגות לולייניות

אחד הפרמטרים שיש לקחת בחשבון כאשר רוכשים מדרגות לולייניות הוא החומר מהן יהיו עשויות. כיום, ישנן כמה אפשרויות מהן ניתן לבחור;

  • מדרגות בשילוב של מתכת ועץ – אם ברצונכם להכניס אווירה ביתית לחלל, אין כמו שימוש בעץ. המעקה יהיה עשוי מעץ כמו גם העמוד שסביבו מתפתלות המדרגות.
  • שילוב של מתכת ו- PVC – בין אם מדובר בשטח חיצוני או פנימי, ניתן להשתמש במדרגות העשויות ממתכת בשילוב של PVC בגוונים נבחרים בהתאם לעיצוב הקיים ולהעדפות הלקוח. ניתן לשחק עם החומרים ולהחליט שהמעקה יהיה עשוי מתכת או PVC, המוטות יהיו עשויים מאחד החומרים, ועוד.
  • מדרגות ממתכת בלבד – מתאימים במיוחד למי שמעוניין בעיצוב מינימליסטי מודרני, יתאימו בחללים פנימיים או חיצוניים וגם ניתן לצבוע אותן במגוון צבעים. את המתכת ניתן לעצב בקלות, כך שאפשר ליצור גרמי מדרגות בסגנונות שונים וייחודיים.
  • מדרגות מעץ בלבד – בחללים בהם האווירה כפרית וביתית יותר, מומלץ לשלב מדרגות העשויות מעץ בלבד. העיצוב מרהיב, מלא וחם יותר והמחיר עצמו נקבע כמובן בהתאם לסוג (או סוגי) העץ שנבחר. 

פתרון פרקטי ומעוצב בכל חלל

מדרגות מעוצבות יהוו אלמנט נפלא בכל חלל, כשהן הופכות את הצורך הפרקטי לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. חברה בעלת שנים רבות של וותק בתחום המדרגות, תוכל לזהות בקלות את הצרכים והדרישות של הלקוחות ולהתאים לכל אחד מהם גרם מדרגות לולייניות ומעוצבות בהתאם לעיצוב הכללי הקיים במקום. החברה תגיע עד אליכם כדי למדוד ולראות את החלל הייעודי, להתחיל בתכנונים ולייעץ לכם לגבי הפתרונות הטובים ביותר, ולצאת לדרך. בסופו של דבר, יתקבל גרם מדרגות שהוא לא רק מעוצב ופרקטי, אלא גם בטיחותי עבור המשתמשים ועמיד לאורך זמן רב.

דילוג לתוכן