הכל לבית,  כללי,  שירותים מקצועיים

המשימות שיש לבצע לפני התקנת ג'קוזי ביתי

המונח ג'קוזי מסב לכם לחלום הודות נחת, דומייה או רגיעה. קיימים בני אדם שמעדיפים לממש את הפנטזיה שלהם באופן יותר מידי ולהביא את השלווה הזאת לנכס שלהם, או במקרה אחר לגינה שלהם – תוך כדי החלטה על קניית התקנת ג'קוזי ביתי. עליכם לתכנן ואף לחשוב מבעוד מועד היכן למקם את הג'קוזי הביתי, הגשמת כל המאוויים שלכם. כדי לבצע התקנה של ג'קוזי ביתי, הנכם נדרשים לערוך תכנון ספציפי, מן המסד עד הטפחות. ראשית כל, יש לחשב את המיקום שמיועד עבור התקנת הג'קוזי, הדרך שבה אפשר לערוך את ההתקנה, איזה מדרגות או הגבהה לבחור וכלה בעבודות תשתית של חשמל וצינורות המים. כל הפרטים החשובים הללו נועדו כדי שבתום ההתקנה של ג'קוזי ביתי לא תגלו לפתע כי קיימת שגגה שהינה לא אפשרית כלל לתיקון.

המשימות שמוטלות עליכם בטרם התקנת ג'קוזי ביתי – 

בטרם שהנכם רצים לרכוש ג'קוזי ביתי בחנויות הממכר, צריך לערוך מספר פעולות קלות בדירה שלכם, כלהלן – 

  • המלצות, רבותיי, המלצות – כדאי ליצור קשר עם בני משפחה, שכנים, קולגות או חברים טובים, אשר יש ברשותם זה מכבר ג'קוזי ביתי מינימום ארבע שנים ולקבל מהם המלצות הודות הג'קוזי שהנם רכשו מבעוד מועד. בנוסף לכך, צריך לוודא שאומנם הם רכשו ג'קוזי לחצר כבר לפני ארבע שנים והן יותר מכך ואין הם מהווים לקוחות חדשים בני שנה או שנתיים, עת בה לא מתרחשות יותר מדי תקלות. כמו כן, משמעותי לוודא עמם הודות רמת השירות שהוענקה להם מן בית העסק ממנו הם קנו את הג'קוזי לבית, בשל כך כי שמי שמעניק את השירות במדינת ישראל הוא היבואן ולא היצרן במדינה זרה.
  • שוטטו קצת ברשת האינטרנט – תורו אחר בתי עסק לממכר ג'קוזי לבית ברשת, כדי שתקבלו רקע ותשאבו אינפורמציה הודות המשווק של הג'קוזי לבית אותו הנכם רוצים. משמעותי לבחון בצידה וקיימות מאנות ותלונות של צרכנים אל מולו, וכן משמעותי לברר במידה ונערכו נגדו תביעות בבית משפט.
  • קבלת אחריות בין לאומית מקיפה – משמעותי לבחון בתוך האתר של היצרן במדינה אשר מעבר לים, במידה כי היבואן במדינת ישראל הוא רשום באתר שלהם כיבואן וכנציג מורשה. בחינה זאת תאשרר עבורכם במישה וקיימת או לאו אחריות בין לאומית. אחריות זאת הינה מהווה תוספת לאחריות הנציג, אשר עורך הלכה למעשה את אחריות היצרן, באם לא קיימת אחריות בין לאומית, האחריות מוגבלת לחברה המייצגת בארץ.
  • מדובר בפרוצדורה קלה למדי – עליכם להקליד במנוע החיפוש את שם בית העסק שמשווק בתוך מדינת ישראל, בתוספת הביטוי – תלונה ולבחון את כל מה שיוצג לפניכם. יתרה מזאת, כדאי לכם להיכנס לפורום צרכנים ולבחון על מי ממליצים בו או על מי אין ממליצים. בתום זאת, רצוי שתיכנסו לאתר של היצרן בחוץ לארץ ותתרשמו מאיכות הג'קוזי לבית.
דילוג לתוכן