הכל לבית,  כללי,  שירותים מקצועיים

הדפס על קנבס

אם אתם מתלבטים אם להזמין הדפס על קנבס או לא ואיזה הדפס יתאים לכם ביותר, מאמר זה הוא בשבילכם! כאן נסביר מהו היתרון הגדול ביותר של אפשרות זו ואיך לבחור את ההדפס המושלם עבורכם

היתרון הגדול ביותר של הדפס על קנבס

איך שלא נסתכל על זה, ולצד כל שאר היתרונות, היתרון הגדול והבולט ביותר של הדפסים על קנבס הוא האפשרות לבחור כל הדפס שרק נבחר. בזכות יתרון זה, באפשרותנו לבחור כל הדפס שנרצה ובכך ליצור את האווירה הרצויה לנו בבית ותמיד להישאר מקוריים.

הדפס של ציור מוכר

אם תמיד חלמתם שהמונה ליזה תסתכל עליכם כשאתם נכנסים הביתה, או איזה ציור יקר ומופלא של ואן גוך לדוגמה, אתם לא חייבים לקחת משכנתא ולהיכנס לחובות. כל שעליכם לעשות הוא להזמין את הציור הרצוי לכם כשהוא מודפס על קנבס וליהנות ממחיר שפוי!

הדפס מקורי

ואם הציורים המוכרים והיוקרתיים הם פחות הסגנון שלכם, תמיד תוכלו לרכוש הדפס על קנבס של ציור מקורי ופחות מוכר. גם במקרה הזה, יש מגוון רחב של אפשרויות, ממנו תוכלו לבחור את ההדפס הרצוי לכם. ולמעשה, באפשרותכם גם להדפיס תמונה אישית, מזכרת מרגע מיוחד ממקום מיוחד או של האנשים האהובים עליכם.

קנבס עם טקסט

אפשרות נחמדה ומקורית נוספת היא האפשרות לבחור לאו דווקא בהדפס של ציור או תמונה, אלא דווקא של טקסט. הטקסט יכול להיות משפט מעורר השראה, משפט משעשע, משפט מרגש או כל טקסט שיגרום לכם להרגיש טוב יותר בכל פעם שתסתכלו עליו.

בחירת ההדפס

אין ספק, שכשהאפשרויות אינן מוגבלות, אנו נוטים להרגיש מבולבלים ומתקשים לבחור. היות שכך, מומלץ לצמצם את האפשרויות על ידי קבלת החלטה על סוג ההדפס בתור התחלה. כמו כן, מומלץ להתאים את ההדפס הנבחר לשאר מרכיבי החדר כמו גם לטעם האישי של הדיירים. לדוגמה, אם מדובר על הדפס על קנבס שמיועד לסלון, מומלץ להתאים את הצבעים והסגנון שלו גם לרהיטים שבסלון, לצבע הקירות, להתחשב בחלונות וכך הלאה והדבר נכון גם לגבי כל חדר אחר בבית.