בריאות,  כללי

כמה יתרונות של שירותי אמבולנס פרטי

שירותי אמבולנס פרטי מאפשרים לכם לקבל כמה יתרונות חשובים מאוד. אם בעבר היה מדובר בשירות שלא רבים היו משתמשים בו, והיו מעדיפים את שירותי הרפואה הממשלתיים, היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר מעדיפים להשתמש דווקא בשירותי אמבולנס פרטי.

מדוע? מהם היתרונות של השירות? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

ליווי רפואי צמוד

שירות של שירותי אמבולנס כולל ליווי צמוד של צוות רפואי מקצועי אשר מלווה את האדם לאורך כל הנסיעה, כך שבמקרה ומתעורר צורך רפואי תוך כדי הנסיעה הם מעניקים מענה מלא ומאפשרים ביטחון רפואי רב יותר לחולה.

קביעת שירותי הסעה מוזמנים מראש

ישנם מקרים בהם יש צורך בהזמנה מראש של שירותי אמבולנס, בין אם לצורך העברה של חולים בין מוסדות שונים, הסעת קשישים לצרכים פרטיים כמו אירועים של בני משפחה ועוד. כאשר אתם משתמשים בשירותי אמבולנס פרטי אתם יכולים לקבוע מראש את המועד והשעה המתאימים לכם ולקבוע את ההסעה בדיוק עבורכם.

הסעה לאדם בכסא גלגלים

שירותי אמבולנס פרטיים מאפשרים לשנע בקלות אדם אשר תלוי בכסא גלגלים ממקום למקום, בין אם מדובר בהעברה בין מוסדות שונים, נסיעות הביתה או כל נסיעה אחרת, אפילו טיול. העברות כאלו יכולות להיות מבוצעות גם עבור חולים שיקומיים אשר צריכים העברה מבית החולים אל מוסד שיקומי להמשך טיפול.

הסעות משדה התעופה

הסעות משדה התעופה או אליו, עבור חולים או נפטרים. ההסעה מבוצעת תוך תיאום מול הגורמים השונים והאמבולנס יכול להעביר את החולה ישירות אל המטוס או ממנו על מנת להשלים את הטיפול הספציפי הנדרש על הצד הטוב ביותר.

טיפול בחולים

ישנם חולים אשר זקוקים להשגחה רפואית צמודה כמו חולי דיאליזה, חולי אונקולוגיה וכדומה ולכן שימוש באמבולנס פרטי לנסיעות שלהם מאפשר להם לקבל את הליווי הצמוד לו הם זקוקים, ועל ידי צוותים רפואיים מקצועיים אשר מלווים אותם לאורך כל הדרך, ואמבולנס בעל ציוד רפואי מקיף אשר מתאים למצב ומתאים לצרכים שלהם באופן הטוב ביותר.

למידע נוסף ליחצו – הרופא שלי