בריאות,  כללי,  שירותים מקצועיים

שאיבת שומן בטני – למי זה מתאים ואיך מתבצעים הטיפולים?

כולנו רוצים להרגיש הכי יפים שיש, ולהיות גאים בגוף שלנו. אבל, כשהפיתויים בעולם המודרני הולכים ומתרחבים, וקשה יותר לנהל אורח חיים בריא ומאוזן, יותר ויותר אנשי מעוניינים להיעזר בכלים חיצוניים, רפואיים, כמו הליכי שאיבת שומן בטני, כדי ליצור את הגוף המושלם. בין אם מדובר על שאיבת שומן לאחר לידות, ובין עם על טיפול קוסמטי כחלק מתהליך הרזיה מבוקר, אתם יכולים להשיג את התוצאות המתאימות לגוף שלכם, ולשמור על איזון בריאותי ולשמור על מבנה גוף מהממם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא רופא שיסייע לכם לעבור את התהליך תחת בקרה ולפי כל הדרישות הרפואיות.

איך מתנהל הליך שאיבת שומן בטני?

בדומה לכל הליך ניתוחי קוסמטי אחר, גם שאיבת שומן בטני מחייבת אתכם לפנות לאופר מוסמך שיסייע לכם. במהלך הניתוח, הרפוא ייצור כמה חתכים זעירים בנקודות שונות בגוף, בהתאם לאזורים בהם את מבקשים לבצע את השאיבה. כדי להוציא את עודפי השומנים מגוף המטובל, יוחדרו לחתכים הזעירים כמה צינוריות שאיבה דקות שיבצעו את פעולת השאיבה אוטומטית. עם סיום השאיבה, מולבש החולה בחגורת לחץ, שמסייעת להחלמה ומונעת הצטברות נוזלים בחלל הבטן. כמובן שיש צורך להבטיח שהחולה שומר על היגיינה, ועל שימוש קבוע בחגורת החלץ שמסייעת בעיצוב מחדש של העור ויוצרת את מבנה הגוף שלו חיכיתם כל כך.

הרופא שיעזור לכם להשיג את הגוף המושלם

אם חשקה נפשכם בניתוח שאיבת שומן בטני, מכל סיבה שהיא, אתם רוצים להיות בטוחים שאתם יושבים תחת הידיים המקצועיות והטובות ביותר. ולכן, חשוב לפנות לעזרתו של רופא מומחה, דוגמת ד"ר יורם וולף. בקליניקה של ד"ר וולף, תוכלו לקבל את הייעוץ המקצועי המיומן ביותר, שמסתמך על שנות ניסיון רבות והיכרות עם מגוון רחב מאוד של טכניקות טיפול. כך, כל מטופל יכול לקבל מענה מדויק על הצרכים הגופניים שלו, בהתאם למצבו הבריאותי וליכולת הגוף להחלים מהטיפולים. הגוף המושלם שלכם, נמצא במרחק נגיעה ואתם רק צריכים להחליט על הטיפול המתאים לכם, כדי לקבל אותו.

דילוג לתוכן