בריאות,  כללי

שאיבת שומן בבטן – כל מה שבאמת צריך לדעת בנושא

רבים מאתנו עומדים מול המראה ולא באמת אוהבים את מה שהם רואים. אנחנו עושים דיאטה, מנסים לעשות כמה שיותר פעילות גופנית אבל בסופו של דבר, כשמורידים את החולצה, רואים בטן עם הרבה יותר מידי מצבורי שומן. זה נשמע לכם מוכר ואתם תוהים מה תוכלו לעשות בנידון? כל החיים אתם נאבקים בעניין הזה ולא לגמרי מגיעים אל היעד שלכם? אתם לא לבד. ראשית, הרבה מאוד אנשים ברחבי העולם מרגישים כך, ושנית, חשוב להבין ששאיבת שומן מאזור הבטן היא הפתרון הנכון. שאיבת שומן בבטן זה ניתוח שהפך להיות מאוד נפוץ גם בישראל, אז למה שלא תעשו זאת גם אתם ותיהנו, אחת ולתמיד, מגוף שנראה נפלא? 

אצל מי כדאי לעבור ניתוח שאיבת שומן בבטן? 

האמת היא, שיש היום הרבה מאוד רופאים מנתחים שיוכלו לעשות לכם ניתוח כמו שאיבה של שומן מאזור הבטן. יחד עם זאת, רק מעטים מהם מגיעים עם הניסיון הנדרש ורק לחלק מהם יש את הציוד הרפואי הכי מתקדם שדרוש לניתוחים מהסוג הזה. לכן אנחנו יכולים להבין מדוע אתם בדילמה ומדוע אתם לא בטוחים לאן לפנות, כי כמובן שאין מקום לסיכונים מיותרים בעניין הזה. משמעות הדברים היא שאם אתם חושבים ברצינות על שאיבת שומן בבטן, כדאי יהיה לבחור אך ורק במנתח ששמו הולך לפניו ושיש לגביו הרבה מאוד המלצות חמות. 

כמה משלמים על ניתוחים מהסוג הזה? 

ניתוחי שאיבת שומן מאזור הבטן אלה הם אומנם ניתוחים נפוצים, אך עדיין מדובר על פרוצדורה כירורגית לכל דבר ועניין. משמעות הדברים היא שהמחיר יהיה בהתאם, כי הרופא מעמיד לרשותכם את כל הצוות הרפואי שלו ואת הקליניקה הפרטית שהוא הקים. מצד שני, אתם לא באמת חייבים לבחור את הרופא שאצלו ניתוח של שאיבת שומן בבטן יהיה מאוד יקר, כי לא תמיד אם תשלמו יותר זה אומר שהמנתח יהיה יותר מקצועי או טוב. יש מקום לפנות אל מספר מנתחים שונים, לראות מה כל אחד מהם מציע לכם וכך לבחור את המנתח שבידיו תפקידו את המשימה.