בריאות,  כללי

טיפול בסוכרת – לצעירים ולמבוגרים כאחד

יש אירועים גופניים ומחלות קשות מאוד, שיכולות להשפיע על אורח החיים ועל איכות החיים של צעירים ומבוגרים, לבל היכר. במידה בלתי מבוטלת, המחלה המורכבת ומאתגרת ביותר איתה אתם יכולים להתמודד, היא מחלת הסכרת. מצד אחד, המצב הפיזי שלכם הוא לא תמיד יציב, אבל מן הצד השני אתם יכולים לנהל חיים רגילים לגמרי למשך חודשים ואפילו שנים, יכול ואתם משתמשים בתרופות באופן קבוע ומבצעים בדיוק את הוראות הרופא. נכון להיום, הרפואה המודרנית מציעה טיפול בסוכרת כמעט מהרגע הראשון של הגילוי, כך שבהחלט יש לכם את הכוח לחיות חיים נורמטיביים לגמרי, על בסיס שימוש בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד.

שלושה חידושים של טיפול בסוכרת – שאתם ממש רוצים להכיר

  1. כדוריםהרפואה המודרנית הצליחה לייצר כדורים שמאפשרים איזון של רמות הסוכר בדם, בצורה יחסית טובה בהתאם למצב בו אתם נמצאים. עם הרופא שלכם רואה לנכון להעניק לכם טיפול בסוכרת המבוסס על כדורים, תוכלו לנהל שגרת חיים רגילה לגמרי.
  2. הזרקותהזרקת אינסולין בהתאם לרמות הסוכר הנוכחיות בדם שלכם, היא הדרך המסורתית לטיפול במחלות הסוכרת השונות, וגם היום אתם יכולים למצוא את שיטת הטיפול הזאת בתור שיטה יעילה למדי.
  3. מכשירים אוטומטייםהטכנולוגיה מאפשרת לנו כיום לבצע אוטומציה מלאה של הזרקת אינסולין אל תוך מערכת הדם של חולים בסוכרת, על בסיס מכשירים שונים שמתחברים באופן אוטומטי לגוף.

איזון ותכנון הם שם המשחק

שם המשחק בכל מה שקשור בתהליך טיפול בסוכרת הוא תכנון נכון ואיזון נכון. מצד אחד, אתם לא יכולים לאכול מה שבא לכם וחשוב לשמור על רמות סוכר מאוזנות בדם. ומן הצד השני היא כאשר יש לכם כדורים או זריקות אינסולין מיוחדות, אתם יכולים לתכנן את שגרת היומיום שלכם ולפעמים אפילו להנות מאיזו עוגה טעימה ביום הולדת של קרוב משפחה, מבלי לחשוש מהשלכות קיצוניות על המצב הבריאותי. כך שחשוב לעבוד יד ביד עם הרופא המטפל ולבחון כל הזמן את המצב הרפואי שלכם, על מנת להתאים את טכניקות הטיפול ואת דרישות הטיפול, למצב הנוכחי של הגוף שלכם.

דילוג לתוכן