אירועים,  כללי

תוספת חיה ל-DJ – מעיפים את האירוע שלכם

די.ג’יי זה הכול, זה המוסיקה, זה האווירה, זה התחושה באירוע, ומה שנותן את הטון. מה לעשות, למוסיקה יש השפעה מיוחדת על בני האדם, בכל גיל, ובכל סיטואציה, ומי שרוצה אירוע מיוחד, חייב לקחת איש מקצוע. אבל למה להסתפק במועט? תוספת חיה ל-DJ זה השלב הבא, והדבר שיקפיץ את האירוע שלכם בכמה רמות.

בני אדם מייצרים כימיקלים שונים במוח, על בסיס מה שהם חושבים. זה קורה כשאנחנו רואים משהו מרגש, מריחים משהו טעים, או שומעים משהו מיוחד. מוסיקה חיה היא ממש כמו שהיא נשמעת, חיה, והחיות שהיא מביאה מובילה אותנו לייצר את כל הכימיקלים הנכונים במוח, ולהתרגש באמת מהאירוע.

מה יכול להיות תוספת חיה ל-DJ?

תוספת חיה ל-DJ זה לא תוספת בעל-חיים (כלומר חיה), וכמה שזה יכול להיות משעשע, ויש תקליטנים בעולם שמביאים גימיקים כמו נחש או איגואנה לבמה איתם, הרי שכאן אנחנו מדברים על תוספת של מוסיקה חיה, שעובדת עם הדי.ג’יי בהרמוניה.

הרבה מאוד דיג’ייז בעולם עושים זאת, וזה הגיע מעולם המסיבות. תקליטנים הם מוסיקאים, וככאלו הם אוהבים לשתף פעולה עם מוסיקאים אחרים. שילוב של יכולות שליטה בקונסולת התיקלוט עם מוסיקה חיה יוצר הופעה ייחודית, ואפשר לשלב את המוסיקה עם כל כלי נגינה, כלי בודד, מגוון כלים, או להקה שלמה שמנגנת במקביל לתקליטן.

לאיזה אירועים זה מתאים?

היופי שבמוסיקה זה שהיא מתאימה לכל אירוע, וכל מה שצריך לעשות זה להתאים את אופי המוסיקה לאווירה שאתם רוצים לייצר. אם תקחו כמה רגעים לחשוב על האווירה שהייתם רוצים דרך הספקטרום של מטרת האירוע, תוכלו לבחור בקלות את סוג המוסיקה שתרצו.

למשל, המטרה של מוסיקה בחתונה משתנה לפי השלב בחתונה, אבל במוסיקה במסיבה זה תמיד במטרה להרקיד. לכן, ממש כמו בחירת הדי.ג’יי עצמו והסטייל של המוסיקה, כך גם כל תוספת חיה ל-DJ תהיה בהכרח בהתאם לצורך שלכם, שמקבל ייצוג באווירה שאתם מנסים לייצר.

בין אם זו אווירה מקצועית באירוע חברה או השקת מוצר, ובין אם זו אווירה חגיגית באירוע רשמי, להוסיף מוסיקה חיה לדי.ג’יי זה תמיד רעיון טוב.

דילוג לתוכן