אודותינו

"מכירת חיסול", למה הכוונה?

המושג "מכירת חיסול" מביא עימו הבטחה לקניית מוצרים במחירים אטרקטיביים במיוחד.
לכל יבואן או ספק ואפילו חנות ישנו מלאי עודף ממוצרים מסוימים, זהו דבר בלתי נמנע וחלק אינטגרלי מהמחזור העסקי. לפעמים זה קורה בגלל ניהול מלאי לא נכון או בגלל כמות מינימום שהספק / היבואן היה חייב להזמין על מנת לקבל מחיר טוב עבור הסחורה.

אז מה עושים עם הסחורה העודפת?

לרוב אותם הספקים מדווחים בספרי החשבונות על הסחורה העודפת כעל מלאי אבוד.
כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה…

אנשי החברה עובדים סביב השעון על מנת להגיע לאותם ספקים / יבואנים אשר מחזיקים מלאים עודפים. אנו מתקשרים עם אותו הספק שכרגע מוכן לעשות הכול בכדי למכור את אותה סחורה עודפת וכך להציל את הכסף שהושקע בה ואשר מבחינתו, ברוב המקרים, מדובר בכסף אבוד.

לאחר שזיהנו את הספק הפוטנציאלי אנו דואגים לבחור בקפידה רק את המוצרים האטרקטיביים ביותר, מהמלאי העודף הקיים אצלו. אותם מוצרים, אשר לעניות דעתינו טובים מספיק בכדי להיות מוצגים לקהל לקוחותינו באתר, מוצעים באתרינו במחיר חיסול חסר תקדים.

החזון שלנו

ליצור את האאוטלט האולטימטיבי אשר ירכז בתוכו מגוון גדול מאד של מוצרים מתחומים שונים במחירים נמוכים במיוחד. חברת מכירת חיסול החליטה להעלות לאוויר אתר מכירות finalsale.co.il בדיוק במטרה לספק הבטחה זו ולהפיץ את הבשורה לציבור הרחב.
בדרך זו אנו מצליחים להביא, עבורכם הלקוחות, ריכוז של מוצרים מגוונים במחירים נמוכים ואטרקטיביים במיוחד. כמו כן אנו חוסכים לכם את הצורך לבזבז זמן רב בחיפוש אחר ההנחה המשתלמת ביותר למוצר בו אתם מעוניינים.

ועוד משהו לסיום

נדגיש כי אנו לא מתנים את קיומה של המכירה בכמות מינימום של רוכשים. אצלנו גם לא מגבילים בזמן את הדיל המוצע ולכן כל מוצר אשר מוצג באתר זמין ללקוח במחיר הרשום וללא התניות נוספות. חשוב לשים לב לעובדה כי כמות הפריטים המוצעת משתנה ממוצר למוצר ולכן ככל שהלקוח ימהר לרכוש כך יובטח לו כי המלאי לא יאזל. באותו הרגע שאוזל המלאי ממוצר מסוים נעלה מוצר אחר במקומו.
המלצתינו היא לבקר באתר מספר רב ככל האפשר של פעמים מפני שאין לדעת מתי ייגמרו הפריטים ותסתיים מכירה של מוצר אחד לפני שזה יוחלף במוצר חדש אחר.
קניה מהנה!