קייטרינג בשרי באירוע

כבר הזמנתם מנגליסט לאירוע שלכם?

אוכל, אירועים

הכשרה מקצועית הוא מונח גג, שניתן להתייחס אליו מכיוונים שונים, גם אם לא מהכיוון הרשמי. כמו כל מקצוע, גם מנגליסט לאירועים הוא מקצוע שניתן ללמוד אותו במסגרות רשמיות בעולם הקולינריה, אך כפי שניתן למצוא במקרים רבים בעולם המסעדנות והאירועים, שפים רבים מגיעים אל השיאים הגבוהים ביותר בעולם, גם מבלי שעברו הכשרה רשמית כלשהי.

במקרים אלה, מדובר בכישרון, באורח חיים שבו בא המקצוע לידי ביטוי באופן מובלט ומובהק, אך גם במקרים אלה קיימת הכשרה מקצועית כלשהי, בדרך כלל בדמות סטאז'ים.

מנגליסטים שעושים את האירוע

כל מי שראה את הסרט האלמותי רטטוי, יודע שכל אחד יכול להיות שף, ושף מעולה יכול להגיע מכל מקום ומכל רקע. האהבה לתחום, היכולת האישית ואפילו מידת האינטליגנציה, יכולות כולן לייצר מנגליסט לאירועים טוב יותר מכל איש מקצוע שעבר תהליך לימודים רשמי.

בעולם הקולינריה, המסעדנות והאירועים במיוחד, ניתן למצוא לא מעט מקרים בהם אנשים מצליחים לתפוס עמדה מובילה בשוק בו הם פועלים, באמצעות ניסיון שנרכש לאורך שנים של עבודה בתחום.

יחד עם זאת, ניסיון זה חייב להיות בעל מאפיין מסוים מאוד: ניסיון המאתגר את היכולות האישיות כל פעם מחדש, וזה בדיוק מה שעושים במסגרת סטאז'ים.

סטאז'ים בעולם הקולינריה

בעולם הקולינריה, סטאז'ים מתייחסים למצבים בהם מגיע טבח למסעדה מובילה ועובד בה למשך תקופה מסוימת, בכל תפקיד שהוא. במסגרת עבודה זו, גם אם הטבח לא מבצע את המשימות המורכבות והיצירתיות ביותר במטבח, הוא מצליח לקלוט את האווירה, את הסטנדרטים ואת הניואנסים הקטנים שהופכים את אותה מסעדה להצלחה כל כך גדולה.

רבים מהשפים המובילים היום בעולם, הגיעו למעמדם לאחר שנים ארוכות של סטאז'ים אצל הטובים ביותר, וכיום הם אלו שמגיעים אליהם טבחים כדי לעבור סטאז' ולצבור ניסיון אצל הטובים ביותר. גם מנגליסט לאירועים הוא מקצוע שניתן להגיע בו לרמות הגבוהות ביותר באמצעות ניסיון ארוך שנים אצל הטובים ביותר, וניסיון כזה יכול להיות שווה יותר מכל מסגרת רשמית ללימודי קולינריה.

איך זה קשור לאירוע שלכם?

בניסיון למצוא את חברת הקייטרינג המתאימה ביותר לאירוע שלכם, אתם בהחלט עשויים להרגיש שאין לכם מושג מי באמת עומד מולכם ואיך אתם בוחרים את הטוב ביותר. במקרה כזה, אתם עלולים להיצמד לכללי אצבע לא רלוונטיים, כמו לבחון האם צוות המקום עבר הכשרות רשמיות במוסדות קולינריים מובילים.

המציאות היא שבחברות הקייטרינג הטובות ביותר, בהם ניתן למצוא גם מנגליסט לאירועים, ישנם צוותים מלאים שייתכן ואף אחד מחברי הצוות לא למד מעולם במסגרת רשמית, אך עדיין יודע ויכול לייצר את חוויית האוכל האולטימטיבית לכל אירוע, בכל היקף ועל בסיס כל סוג וסגנון של מטבח.

בהתאם לכך, כאשר אתם בוחרים את חברת הקייטרינג המתאימה לכם ביותר, אתם בהחלט לא רוצים למצוא את עצמכם מבקשים ובודקים תעודות רשמיות, תוך שאתם מאבדים את הפוקוס מהדבר החשוב ביותר: חוויית האוכל שיודעת החברה להציע לכם.

מה שאתם כן רוצים, זה לבחון בכל צורה אפשרית את אותה חוויה כשהיא קורית בפועל, ולשם כך תוכלו להיעזר בהמלצות וחוות דעת מקצועיות מאנשים שמכירים את חברת הקייטרינג שאתם בוחנים, וכן בביקורים באירועים שעורכת אותה חברה, בהם תוכלו לבחון את החוויה בזמן אמת. הטעם חשוב, המבחר חשוב, הצבעים חשובים והמרקמים חשובים, אך יותר מכל חשובה חוויית האוכל, האווירה והתחושה שאתם מתמלאים בה בזכות האוכל המוגש באירוע.