הדיל המושלם עבור מועדוני בר ובת מצווה

אירועים

לא כל האירועים זהים, ולא כל אירוע דורש את אותם מרכיבי הפקה. כשעורכים חתונה גדולה, מן הסתם הפתרון הטוב ביותר הוא גן אירועים או אולם אירועים גדול, שמתאים לקהל היעד בכל היבט אפשרי, החל בגודל, דרך העיצוב וכלה בסטנדרטים של מיזוג אוויר. כאשר מדובר על חגיגת בר מצווה, אותו אולם לחלוטין לא מתאים באותה מידה לקהל האורחים, שמורכב ברובו מחבריו של חתן בר המצווה. הורים רבים שוכחים שאת חגיגת בר המצווה, הם חוגגים למען בנם ולא למען עצמם, ובהמשך ישיר לכך, מפיקים אירוע שמתאים יותר לאורחים שלהם מאשר לאורחים של חתן בר המצווה.

המועדון המתאים ביותר לחגיגות בר מצווה

בדיוק במקום הזה, כדאי להכיר את האופציה של מועדון בר מצווה, שמשמש באותה מידה גם בתור מועדון בת מצווה, ואשר מותאם בכל ההיבטים המרכזיים שלו לקהל היעד של חגיגה מסוג זה. אותם נערים המגיעים לאירוע בר המצווה, ובראשם חתן בר המצווה, מעוניינים כולם בדברים דומים: באווירה שמחה ומקפיצה, בפעילות חברתית, בפעילות שמתאימה לדור הצעיר ובכל פעילות שהיא לא לשבת לשיחה על פוליטיקה וכלכלה סביב שולחן האוכל. כפי שניתן להעריך, לא קיים אולם אירועים שיכול באמת למלא את הצרכים של קהל יעד כזה, ואת הפתרון המושלם אפשר למצוא אך ורק במסגרת מועדון בר מצווה, בדומה למועדון סקופסטאר.

מה מציע סקופסטאר שלא מציע אולם אירועים רגיל?

השאלה היא מה מציע מועדון בר מצווה, שלא מציע אולם אירועים רגיל, והתשובה מבוססת על שורה של אלמנטים כדוגמת הבאים:

  • עמדות משחקי אקס בוקס
  • רובוט אורות ברחבת הריקודים
  • פינת סלפי עם שלל רקעים מרחבי העולם
  • שולחנות משחק
  • פינת רודאו עם השור הזועם
  • סדנת תחפושות ואיפור
  • שלל פעילויות היתוליות ומשחקי חברה המותאמים לנערים בגיל המצווה

מפירוט חלקי זה בלבד, ניתן כבר להבין בצורה ברורה ובהירה כיצד יכול מועדון בר מצווה או מועדון בת מצווה, להציע אווירה וחבילה חווייתית שונה לחלוטין מאולם אירועים סטנדרטים שמביא איתו המון עיצוב, אך מעט מאוד תוכן. באולם בר המצווה של סקופסטאר, ניתן לבנות אירוע שבו כל דקה ממלאת את חלל האולם באווירה, בצחוק, בשמחה ובדינמיקה של קהל האורחים.

הנהנה המרכזי – חתן בר המצווה

ומי הנהנה המרכזי מכל זה? כמובן חתן בר המצווה שיכול להתגאות באירוע יוצא דופן, שכל החברים שלו יכולים להתחבר אליו בקלות וליהנות ממנו כפי שלא נהנו באירוע מימיהם. חתן בר המצווה יכול ליהנות גם מעוד שלל אלמנטים שמציע סקופסטאר, ובהם כניסה מלב בלונים ענק, שטיח אדום וזיקוקי רצפה שילוו את כניסתו לאירוע, ויעניקו לו את רגעי התהילה להם הוא מייחל מול חבריו לכיתה ולבית הספר.

ללא כל ספק, הורים המבקשים להעניק את החוויה האולטימטיבית לילדם ולא לעצמם, יבחרו באופציה של מועדון בר מצווה, ואם חשובים להם גם הרמה והסטנדרטים, סקופסטאר הוא הפתרון המתאים.

להזמנות ובירורים:

טל׳: 050-531-3489

כתובת: רחוב אצ״ל 15, ראשון לציון.